wybór podłogi do domu

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
amelka741

wybór podłogi do domu

Post autor: amelka741 » 16 mar 2017 11:24

Witajcie, wraz z moim mężem planuję w końcu zabrać się za remont całego domu zależy nam na zmianie przede wszystkim podłóg,ponieważ ta obecna jest już naprawdę zniszczona i w bardzo złym stanie. A co do dalszych zmian remontowych w naszym domu wszystko zależy od sytuacji finansowej. Co do kuchni zdecydowaliśmy się na klasykę czyli płytki natomiast w salonie oraz we wszystkich pokojach nietypowo bo na gres. Co sądzicie ? Czy Waszym zdaniem to dobry pomysł na tego rodzaju podłogę ? Mnie osobiście się bardzo podoba ale chciałabym dowiedzieć się jaka jest Wasza opinia na ten temat,poszperałam troszkę na różnych stronach i natrafiłam nahttp://www.kwadroceramika.com/pl/produkty/gres ... wione/redo ,gdzie spodobało mi się kilka wzorów właśnie płytek oraz gresu, czy ktoś z Was zamawiał coś od nich?
A i jeszcze bardzo ważne pytanie jeśli ktoś z Was ma gres to na jakie właściwości zwracaliście uwagę przy wyborze aby był trwały itd.?

Zuzanna321

Re: wybór podłogi do domu

Post autor: Zuzanna321 » 07 kwie 2017 21:09

Ja jestem tradycjonalistką i bym wybrała podłogę drewnianą. Nawet mi nie przeszkadza, że trochę skrzypi, ma to swój urok.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”