wybór podłogi do domu

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
amelka741

wybór podłogi do domu

Post autor: amelka741 » 16 mar 2017 11:24

Witajcie, wraz z moim mężem planuję w końcu zabrać się za remont całego domu zależy nam na zmianie przede wszystkim podłóg,ponieważ ta obecna jest już naprawdę zniszczona i w bardzo złym stanie. A co do dalszych zmian remontowych w naszym domu wszystko zależy od sytuacji finansowej. Co do kuchni zdecydowaliśmy się na klasykę czyli płytki natomiast w salonie oraz we wszystkich pokojach nietypowo bo na gres. Co sądzicie ? Czy Waszym zdaniem to dobry pomysł na tego rodzaju podłogę ? Mnie osobiście się bardzo podoba ale chciałabym dowiedzieć się jaka jest Wasza opinia na ten temat.
A i jeszcze bardzo ważne pytanie jeśli ktoś z Was ma gres to na jakie właściwości zwracaliście uwagę przy wyborze aby był trwały itd.?

Zuzanna321

Re: wybór podłogi do domu

Post autor: Zuzanna321 » 07 kwie 2017 21:09

Ja jestem tradycjonalistką i bym wybrała podłogę drewnianą. Nawet mi nie przeszkadza, że trochę skrzypi, ma to swój urok.

gosh

Post autor: gosh » 01 sie 2017 12:51

Ja stawiam na parkiety lub panele. Łatwo utrzymać na nich czystość, co jest na plus. Najważniejsze, by wybrać takie materiały, które będą wytrzymałe przez długie lata. Podobnie zresztą z narzędziami. Warto je przejrzeć zanim coś kupimy.

vikav

Post autor: vikav » 03 wrz 2017 20:24

W pokojach deski lub tańsze panele, reszta domu obowiązkowo płytki.
Takie rozwiązanie jest funkcjonalne i na lata. Kolor płytek najlepiej jest wybrać w bezpiecznych klasycznych, naturalnych barwach.
Na przykład takie jak z kolekcji Korzilius http://www.tubadzin.pl/collection/449

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 06 wrz 2017 08:25

U mnie są panele drewniane oraz płytki, najlepiej jest po prostu wybrać to, co będzie nam najbardziej odpowiadało do danego pomieszczenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”