Sprawdzony butik internetowy

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
izabiznes

Sprawdzony butik internetowy

Post autor: izabiznes » 24 maja 2017 16:32

Witam, tak jak w temacie, mam Wam do polecenia bardzo dobry butik internetowy: www.selfieroom.pl od jakiegoś czasu zamawiam u nich ubrania i jeszcze nie zdarzyło się tak, żebym była niezadowolona, albo coś chciała zwracać. Mają bardzo wysoka jakość materiałów i bardzo dobre odszycie. Poza tym nie trzeba czekać na zamówienie długo, no i maja bardzo ciekawe modele. Zdecydowanie polecam i czekam też na wasze polecenia, bo o dobry sklep internetowy ciężko.

bierka

Re: Sprawdzony butik internetowy

Post autor: bierka » 20 cze 2017 16:31

W kwestii ubrań, garderoby i odświeżania szafy mogę polecić sklep z butami, naprawdę w niskich cenach i z ogromnym wyborem, gdzie sama się zaopatruje. Sklep się multu.pl nazywa, wysyłka jest bardzo szybka.

Bella

Post autor: Bella » 25 cze 2017 14:37

Jak jakiś sklep, czy butik jest solidny to warto taki polecać.

Kamilak

Post autor: Kamilak » 25 lip 2017 21:21

Ja bardzo lubię Quiosque - mają prześliczne sukienki, marynarki i bluzki :) taki w 100% mój styl. No i nigdy nie ma problemu z rozmiarem

Krysta097

Post autor: Krysta097 » 12 lis 2017 19:49

Teraz raczej większość sklepów internetowych jest rzetelna i nie ma z nimi problemów. Konkurencja jest tak duża, że każdy raczej dba o klienta i dostarcza zgodny towar zgodnie z umową, żeby się nie narazić na zebranie negatywnych komentarzy. Sama ostatnio szukam czegoś przez internet i znalazłam fajny sklep z koszulkami. Posiadają one śmieszne nadruki, które rozśmieszą znajomych. W ofercie są zarówno koszulki dla kobiet jak i dla mężczyzn. W sklepach stacjonarnych raczej ciężko znaleźć coś takiego.

JoKa

Post autor: JoKa » 20 lis 2017 20:33

Polecam wam www.fairy-tale.pl pojedyńcze egzemplarze i świetna jakość. Sama zamawiam i jeszcze nigdy nie spotkałam nikogo w takiej samej sukience :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”