Paznokcie - jaki wybrać żel?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Alicja Rosińska

Paznokcie - jaki wybrać żel?

Post autor: Alicja Rosińska » 20 maja 2018 16:52

Cześć dziewczyny! Zastanawiam się nad samodzielnym robieniem pazurków żelowych w domu. Oczywiście tylko sobie, nie na zarobek :) Szukam dobrych żeli oraz akcesoriów do wykonywania paznokci żelowych. Znajoma poleca mi żele ibd https://www.gobli.pl/zel-ibd . Czy któraś z Was robi sama pazury tymi żelami? Jak się je nakłada? Jak się trzymają na płytce?

Bandzia

Re: Paznokcie - jaki wybrać żel?

Post autor: Bandzia » 21 maja 2018 19:37

Pazury żelowe to super sprawa :D Ja przez długi czas chodziłam do takiej laski, która robiła mi paznokcie ale w końcu zaczęłam robić sobie sama. Miesiąc w miesiąc płaciłam 60-70 zł - to w końcu nie mało. Podpatrywałam jak ona to robi krok po kroku i stwierdziłam, że sama też dam radę :) Ja własnie zarobie tymi żelami ibd pazury. Są naprawdę fajne, nie są jakieś mega gęste i dobrze się je nakłada, łatwo jest uformować pazurka. Poza tym sa bardzo trwałe - nie zdarzyło mi się aby paznokieć się zapowietrzył czy odpadł. Jak szukasz dobrego produktu to polecam.

Ajlar

Post autor: Ajlar » 22 maja 2018 17:41

zele ibd sa ok, bardzo latwo sie na nich robi pazury. Tylko trzeba pamietac o dobrym przygotowaniu plytki. IBD ma tez inne produkty do robienia paznokci wiec warto kupic juz wszystko jednej firmy bo wtedy masz 100% pewnosci ze pazury beda sie dobrze trzymaly.
Generalnie produkt dobry, tym bardziej dla poczatkujacej osoby bo dobrze sie na nim pracuje wiec sie nie zniechecisz do robienia żeli

anna_ka

Post autor: anna_ka » 25 maja 2018 14:05

a jak ze ściąganiem żelu ibd? trzeba się mocno namęczyć czy schodzi w miarę łatwo? Ja kiedyś robiłam jakims innym żelem pazury, nie pamiętam nazwy. Pamiętam za to, że mordowałam się chyba z 3 godziny bo nie mogłam ich zdjąć :|

Bandzia

Post autor: Bandzia » 03 cze 2018 18:23

@Ajlar żel ibd ściąga się łatwo jeśli stosujesz odpowiedni płyn, który "rozpuszcza" -paznokieć. Generalnie nie ma z tym większych problemów.
Ja nalewam płyn na wacik, przykładam do paznokcia i owijam folią aluminiową, zostawiam na parę minut a potem delikatnie piłuję. Trzeba tylko uważać, aby nie spiłować za mocno i nie uszkodzić płytki.

Mimoza

Post autor: Mimoza » 05 cze 2018 21:42

Ja jak zaczynałam robić tipsy (sama dla siebie) to własnie uczyłam się na żeli ibd. Teraz też tylko tego żelu używam bo jest łatwy w nakładaniu, nie rozpływa się po paznokciu i łatwo się formuje. Poza tym nie szczypie przy utrwalaniu a niektóre żele naprawdę potrafią dopiec ;/
Też przy ściąganiu nie zauważyłam problemów - wystarczy dobrze wymoczyć w acetonie i schodzą bardzo ładnie.

Temita

Post autor: Temita » 10 cze 2018 22:06

ja przetestowałam rózne żele ale ibd sprawdza się najlepiej. Łatwo się n akłada i jest tez prosty w obróbce, poza tym nie zapowietrza się, nie odpada od płytki. Przy utwardzaniu nie szczypie. Świetnie nadaje się nawet do "domowego" wykonywania pazurków.

Salomona

Post autor: Salomona » 11 cze 2018 09:46

ja też używam produktów ibd. Ostatnio nawet fajna promocje znalazłam na zele w sklepie Gobli. Tez już próbowałam różnych innych żeli ale na tych pracuje się najlepiej. W sumie mi poleciła ten żel znajoma kosmetyczka. Ona nawet klientkom robi pazury na tym zelu. Dla mnie ogromny plus, że się nie zapowietrza, z innymi miałam problem, bo po kilku dniach paznokcie odpadały.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 21 cze 2018 17:17

A nie lepiej wybrać się do kosmetyczki i zrobić sobie śliczne paznokcie hybrydowe ? Przecież taki żel, czy klej może niszczyć płytkę. Poczytajcie sobie jak wyglądają paznokcie hybrydowe i to jest ozdoba rąk :) http://katalog-urody.pl/jak-skutecznie- ... paznokcie/ . Bynajmniej hybrydy nie zcierają się, nie niszczą płytki, ładnie wyglądają.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”