Wakacyjny plan dla dziecka

Wszystko o byciu mamą
Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Wakacyjny plan dla dziecka

Post autor: jagodka » 25 lip 2013 10:28

Czy wysyłacie lub wysłaliście dziecko na jakieś wakacje? Ja w tym roku wysłałam syna na kolonie nad morzem, myślę że jest to bardzo dobra odskocznia od życia w mieście. Wiem że będzie miał tam dużo zajęć sportowych i edukacyjnych, a to mnie bardzo cieszy;) A jak wygląda to u was?

Pastapasta

Re: Wakacyjny plan dla dziecka

Post autor: Pastapasta » 29 lip 2013 13:48

Kolonie nad morzem to fajny pomysł:)

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Post autor: tamirka » 06 wrz 2013 18:05

My sami pojechaliśmy z dzieckiem na wakacje ;) Zdecydowaliśmy się na ten hotel w Jastrzębiej Górze: http://www.hotelenadmorzem.afr.pl/jastrzebiagora.htm - warunki bardzo dobre, komfortowe ;) Bardzo nam się podobało. Sama miejscowość świetna - szczególnie jako baza wypadowa do okolicznych atrakcji.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 13 wrz 2013 11:13

Jeszcze nie mam dzieci, ale sama jako dziecko jeździłam na kolonie i w miarę możliwości finansowych swoje dzieci też będę kiedyś na nie posyłać, bo to fajna sprawa, maluch się uczy samodzielności, a rodzice mają wakacje od dziecka ;-)) :P

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 18 lis 2013 12:45

My z dziećmi chcielibyśmy wybrać się w tym roku do Zakopanego - myślę, że albo przed świętami Bożego Narodzenia albo tuż po. W końcu trzeba je nauczyć jeżdżenia na nartach ;)
Jak jeszcze byliśmy bezdzietni to rezerwowaliśmy noclegi na miejscu.
Teraz wolę jednak wcześniej (ze względu na dzieci). Przeglądam kwatery Zakopanem i nie wiem na co się zdecydować. Może ktoś doradzi?

kreatynka

Post autor: kreatynka » 28 sty 2014 15:41

A co powiecie na nurkowanie w Egipcie? Sprawdźcie szkolenia nurkowania za granicą. Polecam.

Awatar użytkownika
green

Post autor: green » 12 mar 2014 16:18

Moje dzieci są jeszcze za małe na naukę nurkowania.Wakacje najczęściej udaje się nam spędzać razem z dziećmi, jest możliwość wybrania takiej kwatery, która będzie odpowiednia dla całej nawet takiej dużej rodzinki.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 14 kwie 2014 10:25

Moje dzieci też są za małe na samodzielny wyjazd. Na razie robimy dłuższy wypad na weekend majowy do Krakowa. Mam tam brata, ale i tak musimy zatrzymać się w hotelu. Córcia ma 5 lat, a synek 8 miesięcy. Brat ma córcię 4 latka więc coś razem im wymyślimy. Ma to być taki wstęp i przygotowanie przed wspólnymi wakacjami. Córcia brata jest bardzo zaborcza, a bratowa spodziewa sie na wrzesień dziecka, więc jakoś chcemy wspólnie ją przełamać i przygotowac na nowe dziecko w rodzinie.

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 18 kwie 2014 21:08

Na wyjazd z dzieckiem polecam hotel Atos w Warszawie. Bardzo miła obsługa, zawsze pomogą - mi organizowali opiekunkę dla dziecka na wieczór, gdy chcieliśmy wyjść z mężem na kolację. A w ogóle to Warszawa nawet 5-cio latka zainteresowała - zoo, centrum kopernik. Także polecam i hotel i samą Warszawę.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 28 kwie 2014 11:28

Moja najstarsza córka pisze w tym roku maturę w prywatnym liceum w Łodzi.
Jestem pewna, że wszystko dobrze zaliczy, bo była zawsze pilną i b. dobrą uczennicą. Uczęszczała do klasy dwujęzycznej i dlatego postanowiliśmy wyjechać gdzieś całą rodziną na wakacje za granicę- aby nasze dzieci mogły język utrwalić i odpocząć przed kolejnymi zmaganiami w życiu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”