Wakacyjny plan dla dziecka

Wszystko o byciu mamą
boyork

Re: Wakacyjny plan dla dziecka

Post autor: boyork » 30 kwie 2014 21:00

ze swoim młodszym dzieckiem wybieram się w tym roku do Pragi, trochę pozwiedzamy, trochę wypoczniemy, po powrocie ja ruszam znowu do pracy, a je zapisałam na półkolonie, do tego centrum edukacyjnego chodziło moje starsze dziecko i mają tam bardzo sympatyczną kadrę; starsza pociecha jedzie na kurs językowy do Londynu :)

margot

Post autor: margot » 04 maja 2014 23:15

My wybieramy się do Łeby :D Mała już nie może doczekać się wizyty w muzeum motyli i ogrodzie ornitologicznym. Jeśli chodzi po poszukiwanie noclegów, nie uważam że jest tak tragicznie. Polecam poszukać w internecie. Swoje pokoje znalazłam i zaklepałam.

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 26 maja 2014 10:39

My w tym roku zabieramy dzieci za granicę :) Wcześniej lataliśmy wyłącznie z mężem. Pierwszy raz zdecydowaliśmy sie na takie rodzinne wakacje.
Wybraliśmy Turcję, a konkretnie kurort Marmaris - spędzaliśmy tam z mężem podróż poślubną i teraz wracamy, tym razem w czwórkę ;)
Są tam bardzo fajne kurorty, w dobrych cenach tak więc na pewno wyjazd nie będzie nas kosztował więcej niż nad polskim morzem. I co najważniejsze ma się zagwarantowaną pogodę.

gemma1993

Post autor: gemma1993 » 27 maja 2014 18:38

hej
Ja zamierzam mojej rodzinie zafundować wakacje z jogą nad Morzem Bałtyckim, gdyż mało czasu spędzamy razem wiec to dobry pomysł na poprawienie relacji między nami a sama joga bardzo pomaga się zrelaksować polecam
polecam :-)

bella91

Post autor: bella91 » 24 cze 2014 08:29

Moje dzieci jadą ze mną nad morze w tym roku. Znalazłam ciekawą ofertę all inclusive i stwierdziłam, że musimy jechać zwłaszcza, że Kołobrzeg to moje ulubione miasto:) Na kolonie jeszcze nie wysyłam dzieci bo są za małe, nawet nie wiem czy kiedykolwiek je wyślę. Trochę boję się je puszczać same na takie wyjazdy.

Bonnie

Post autor: Bonnie » 13 lip 2014 21:08

Wakacje z jogą dla całej rodziny jest bardzo fajną alternatywą. Najlepszym sposobem moze być wyjazd nad morze i ćwiczenie o poranku przy wschodzie słońca. Fajna i ciekawa rozrywka dla wszystkich.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 20 lis 2014 09:51

Tak bardzo ciekawy pomysł, ale raczej nie dla dzieci, które w wakacje lubią dłużej pospać.
Ja dla swoich miałam ambitny plan.
Z mężem braliśmy po 3 tygodnie urlopu, tak aby przynajmniej 1 tydzień spędzić razem (wspólnie) na jachcie na Mazurach.
To bardzo ciekawy pomysł na spędzenia czasu razem z dala od codzienności i cywilizacji (internetu, telewizji, telefonów). Bo na takim jachcie uwierzcie mi- nie będzie się nikomu nudzić.
W tygodnie gdy ja i mąż musieliśmy sami spędzać czas z dzieciakami- organizowaliśmy indywidualne wypady- na jezioro, do lasu, na rowery, wesołego miasteczka, itp. (zależy co komu bardziej pasuje- mąż nie lubi roweru :-)
Pierwszą część wakacji dzieci spędziły po ok 2 tygodnie u jednych i drugich dziadków. Do tego coś u ciotek i kuzynostwa i plan wakacyjny- odrobiony.

kasia29

Post autor: kasia29 » 16 lut 2015 21:55

Nasze dzieciaki są jeszcze za małe na samodzielne wakacje. W tym roku chcemy odwiedzić Dąbki. Dzieciaki uwielbiają jeździć nad morze...jak to mówią "ogromna plaża".

thunder

Post autor: thunder » 21 lut 2015 20:28

Jako introwertyk nigdy nie lubiłam wysyłania mnie na kolonie. Traktowałam to raczej jako przymus niż przyjemność. Swoje dzieci wolałabym wziąć ze sobą na wakacje i pokazać im atrakcje w centrum Zakopanego lub inne piękne zakątki w naszym kraju. No chyba, że same wyrażą chęć oddzielnego spędzenia wakacji...wtedy jak najbardziej się zgodzę!

arlett

Post autor: arlett » 15 maja 2016 20:42

Ja w tym roku chcę wysłać moją córkę samą na obóz letni dla dzieci z ADHD i zespołem Aspergera. Mała ma ADHD i ciężko czasami nad nią zapanować. Na tym obozie będzie miała specjalistyczną opiekę, będzie dostawała leki na czas i na pewno nie zabraknie świetnej zabawy. Cieszę się, ze są takie obozy gdzie dzieciaki z tymi chorobami mogą czuć się swobodnie i nikt nie bedzie i dokuczał - tego się bałam myśląc o normalnym obozie.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2016 08:36 przez arlett, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”