Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Wszystko o byciu mamą
martuska

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Post autor: martuska » 13 kwie 2016 10:48

Moim zdaniem takie zajęcia to całkiem dobry pomysł. Oczywiście jeśli się nie przedobrzy i nie zapisze dziecko na tysiąc zajęć... Ja swoją córę zaprowadziłam na kilka różnych zajęć i po jakimś czasie sama wybrała na co chce chodzić. Teraz chodzi na taniec, angielski i i zajęcia plastyczne. Za jakiś czas pewnie zainteresowania się zmienią, więc będziemy szukać innego hobby :)

singnoral

Post autor: singnoral » 13 kwie 2016 15:57

Moja córka chodzi na zajęcia plastyczne i naukę języka niemieckiego do Demostenes we Wrocławiu. Godzin jest stosunkowo dużo i czasem znajomi się czepiają, że zamęczamy dziecko, ale tak naprawdę ona bardzo to lubi. Sama pyta, kiedy odwiozę ją na zajęcia. W domu powtarza niemieckie zdania i próbuje uczyć także mnie i męża. Cieszę się, że ma pasje już od małego.

michal75

Post autor: michal75 » 17 kwie 2016 16:21

W nauce jakiegokolwiek języka najważniejsze jest słownictwo.

inka28

Post autor: inka28 » 18 kwie 2016 13:12

my zamierzamy od września zapisać synka na jakieś karate, ponieważ nabierze jakiejś ogłady i będzie umiał się bronić, bo często mówi że ktoś go popycha w szkole itd. dlatego warto żeby nauczył się używać siły z głową

Awatar użytkownika
karlow82

Post autor: karlow82 » 20 kwie 2016 07:12

Moja córka chodzi na dodatkowy angielski.

elwirunia1

Post autor: elwirunia1 » 17 maja 2016 23:44

W Gdańsku godną polecenia jest szkoła tańca. Można tam zapisać dzieci, ale też i samemu skorzystać. Nasza córcia chodzi, bo namówiła ją koleżanka z klasy i tak już leci drugi rok. Ale ma zajęcie, widać, że świetnie się rozwija ruchowo.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 05 cze 2016 21:32

Witam, ja osobiście jestem za zajęciami dodatkowymi dzieci w tym wieku są bardzo ciekawe, każda nauka to dla nich zabawa przeglądając ofert zwracałam na przedszkola z zajęciami dodatkowymi, to przedszkole należy do placówek które mają dość spory pakiet wszystkie zajęcia dodatkowe, zajęcia z języka angielskiego, zajęcia w klubach zainteresowań.

malo

Post autor: malo » 23 wrz 2016 16:19

ja swoje dzieciaki zapisałam już w wieku 5 lat do szkoły tańca i jesteśmy wszyscy niesamowicie zadowoleni :) dzieci uwielbiają chodzić na zajęcia, mają profesjonalnych instruktorów, pełno zabawy, ruchu :) dzięki tym zajęciom uczą się także dyscypliny także wszystko na plusik dla nich :) szkoła naprawdę godna polecenia :)

Szymonka

Post autor: Szymonka » 06 gru 2017 16:33

Wydaje mi się , ze aktywność fizyczna jest dobra w każdym wieku, dlatego warto pomyśleć o tym by nasze dzieci jak i my sami chodzilibyśmy na basen. Dla nas ważne było znalezienie nauki pływania w Lublinie, bo ja sama nie potrafię pływać ale bardzo chciałabym by moje dzieci umiały. Pomoże mi to zgubić zbędne kilogramy i odstresować się po całym dniu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”