Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Wszystko o byciu mamą
martuska

Post autor: martuska » 13 kwie 2016 10:48

Moim zdaniem takie zajęcia to całkiem dobry pomysł. Oczywiście jeśli się nie przedobrzy i nie zapisze dziecko na tysiąc zajęć... Ja swoją córę zaprowadziłam na kilka różnych zajęć i po jakimś czasie sama wybrała na co chce chodzić. Teraz chodzi na taniec, angielski i i zajęcia plastyczne. Za jakiś czas pewnie zainteresowania się zmienią, więc będziemy szukać innego hobby :)

singnoral

Post autor: singnoral » 13 kwie 2016 15:57

Moja córka chodzi na zajęcia plastyczne i naukę języka niemieckiego do Demostenes we Wrocławiu. Godzin jest stosunkowo dużo i czasem znajomi się czepiają, że zamęczamy dziecko, ale tak naprawdę ona bardzo to lubi. Sama pyta, kiedy odwiozę ją na zajęcia. W domu powtarza niemieckie zdania i próbuje uczyć także mnie i męża. Cieszę się, że ma pasje już od małego.

michal75

Post autor: michal75 » 17 kwie 2016 16:21

W nauce jakiegokolwiek języka najważniejsze jest słownictwo.

inka28

Post autor: inka28 » 18 kwie 2016 13:12

my zamierzamy od września zapisać synka na jakieś karate, ponieważ nabierze jakiejś ogłady i będzie umiał się bronić, bo często mówi że ktoś go popycha w szkole itd. dlatego warto żeby nauczył się używać siły z głową

Awatar użytkownika
karlow82

Post autor: karlow82 » 20 kwie 2016 07:12

Moja córka chodzi na dodatkowy angielski.

elwirunia1

Post autor: elwirunia1 » 17 maja 2016 23:44

W Gdańsku godną polecenia jest szkoła tańca. Można tam zapisać dzieci, ale też i samemu skorzystać. Nasza córcia chodzi, bo namówiła ją koleżanka z klasy i tak już leci drugi rok. Ale ma zajęcie, widać, że świetnie się rozwija ruchowo.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 05 cze 2016 21:32

Witam, ja osobiście jestem za zajęciami dodatkowymi dzieci w tym wieku są bardzo ciekawe, każda nauka to dla nich zabawa przeglądając ofert zwracałam na przedszkola z zajęciami dodatkowymi, to przedszkole należy do placówek które mają dość spory pakiet wszystkie zajęcia dodatkowe, zajęcia z języka angielskiego, zajęcia w klubach zainteresowań.

malo

Post autor: malo » 23 wrz 2016 16:19

ja swoje dzieciaki zapisałam już w wieku 5 lat do szkoły tańca i jesteśmy wszyscy niesamowicie zadowoleni :) dzieci uwielbiają chodzić na zajęcia, mają profesjonalnych instruktorów, pełno zabawy, ruchu :) dzięki tym zajęciom uczą się także dyscypliny także wszystko na plusik dla nich :) szkoła naprawdę godna polecenia :)

Szymonka

Post autor: Szymonka » 06 gru 2017 16:33

Wydaje mi się , ze aktywność fizyczna jest dobra w każdym wieku, dlatego warto pomyślęć o tym by nasze dzieci jak i my sami chodzilibyśmy na basen. Dla nas ważne było znalezienie nauki pływania Lublin, bo ja sama nie potrafię pływać ale bardzo chciałabym by moje dzieci umiały. Pomoże mi to zgubić zbędne kilogramy i odstresować się po całym dniu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”