Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Wszystko o byciu mamą
Awatar użytkownika
karlow82

Post autor: karlow82 » 22 paź 2015 02:47

Ja z moim trzylatkiem robię takie dodatkowe karty pracy, by mieć pewnosć, że rozwija się prawidłowo. Dzięki temu spędzamy pozytecznie czas, wiec jest to super rozwiązaniem :)

kreatynka

Post autor: kreatynka » 29 paź 2015 13:08

Jeśli chodzi o zajęcia muzyczne, to warto w takich uczestniczyć.

hela30

Post autor: hela30 » 24 lis 2015 09:35

Wydaje mi się, że przydałaby się na przykłąd nauka języków obcych.

dynamical

Post autor: dynamical » 14 gru 2015 12:22

Mnie przeraża, że trzylatki mają już jakieś dodatkowe zajęcia. Wystarczy im moim zdaniem przedszkole i to co oferuje, popołudniu mają czas na zabawę i bycie sobą, a nie uczenie się czy rozwijanie czegokolwiek.. Ja z moimi dziećmi idę do lasu, plac zabaw czy boisko. Dobry producent placów zabaw wykona tak piękne miejsce, że dziecko będzie pobudzać wyobraźnię i rozwijać ruchowo, bez potrzeby chodzenia na dodatkowe zajęcia.

kathrin87

Post autor: kathrin87 » 30 gru 2015 13:30

Przede wszystkim zajęcia dodatkowe powinny odpowiadać... naszemu dziecku :) nie zmuszajmy go do tego, czego nie ma ochoty robić, bo wtedy chodzenie na takie zajęcia tylko stresuje dziecko i jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto :) Wśród najczęściej wybieranych są zajęcia sportowe, plastyczne, aktorskie, muzyczne, a także językowe. Z doświadczenia wiem jednak, że umiejętności językowe najlepiej poprawiają wyjazdy językowe dla dzieci, bo wtedy nauka połączona jest z zabawą i poznawaniem nowej kultury :)

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 08 sty 2016 07:49

Sama nie mam już dzieci w takim powiedźmy wieku "żłobkowym", ale gdybym posiadała, na pewno zapisałabym je do Motylkowej Krainy jeżeli jesteś z Krakowa. Moją uwagę zwrócił przede wszystkim bogaty program zajęć, z nauką języka angielskiego, licznymi pracami plastycznymi, bajkoterapią, oraz zajęciami tanecznymi. Tak sobie myślę, że warto postawić na miejsca, w których dziecko ma możliwość wszechstronnego rozwoju, a takim własnie jest moim zdaniem Motylkowe Przedszkole.

Vaaatax
Kontakt:

Post autor: Vaaatax » 14 sty 2016 09:51

Moje dziecko chodzi dwa razy w tygodniu na jazz, bo bardzo chciała, żebym ją zapisała. Niestety te zajęcia są bardzo drogie.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 14 sty 2016 15:15

Nie wiem skąd jesteś ale możesz sobie zobaczyć ofertę tańców.
Myślę, że jeżeli dziecko chce chodzić to nie ma co oszczędzać na takich zajęciach tylko zapisać
chociażby na próbę i zobaczysz czy się zaangażuje:)
Jak tak to super, a jak nie to warto szukać innych zainteresowań:)

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 26 sty 2016 06:59

Mnie też się wydaje, ze zajęcia dodatkowe dla trzylatka to lekka przesada. Wystarczy dobre przedszkole które ma bardzo szeroką gamę zajęć edukacyjnych i sporo się w nim dzieje. Jeśli dziecko będzie miało wyjątkowe talenty to panie na pewno zwrócą na to uwagę rodziców. A z trzylatkiem to raczej na basen warto się wybrać, bo pływanie to sama przyjemność, a dzieci w większości to lubią.

Ajlar

Post autor: Ajlar » 11 kwie 2016 21:53

W sumie jak jest jakis dobry, ale taki naprawde dobry z prawdziwego zdarzenia, plac zabaw - to po co jakies zajecia dodatkowe dla dzieci? Przegladalam z ciekawosci ich oferte - suuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”