Hemoroidy w ciązy. Czy ktoraś miała?

Wszystko o byciu mamą
Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Hemoroidy w ciązy. Czy ktoraś miała?

Post autor: kier » 31 sty 2015 09:58

Cześć ! Czy któraś z Was męczyła sie może kiedyś z hemoroidami w ciąży ? Niesety ale choróbsko dopadło mnie nie wiadomo kiedy... Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Może macie jakieś skuteczne domowe sposoby na uśmierzenie bólu?
Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Re: Hemoroidy w ciązy. Czy ktoraś miała?

Post autor: jagodka » 31 sty 2015 10:30

Nie jesteś sama . Myśle,ze nawet połowa z nas to miała :) Po prostu tak jest i się tego nie przeskoczy.
Mi pomogły codzienne dłuzsze spacery oraz zmiana diety na bardziej lekkostrawną.
Jak mnie bolało czasami to polecałam uda na przemian zimną oraz gorącą wodą. Idź również do lekarza. Każdy lek jaki bierzesz w ciązy , nawet maść powinnaś skonsultować właśnie z nim.

mamatasia

Post autor: mamatasia » 07 lut 2015 14:48

ja osobiście polecam z leków na hemoroidy ruskorex. Też miałam ten problem, na szczęście obyło się bez gumkowania, które ksozutje chyba z 200złotych. ogólnie hemoroidy to paskuda dolegliwość.

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 29 maja 2015 21:17

Mnie na szczęście hemoroidy nie odwiedziły nigdy, ale słyszałam od koleżanki, że to nie jest nic przyjemnego i dość krępująca sprawa. Wiadomo, że można z tym walczyć czy przez środki czy zabiegi o ile dobrze pamiętam ona szukała pomocy w Gdańsku w klinice, co najważniejsze pomogło. Natomiast nie ma co bagatelizować takich problemów bo można się dość mocno zawieść.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 08 cze 2015 14:37

Jeśli chodzi o hemoroidy w ciąży to są na nie sposoby. Sama miałam taki problem i rewelacyjnie sprawdziły się porady stąd http://babyonline.pl/hemoroidy-w-ciazy- ... 07,r1.html, a w szczególności aktywność fizyczna i odpowiednia dieta. Jeśli chodzi o aktywność to polecam basen. Warto też spać z lekko podniesionymi nogami np. na poduszcze - działa to nie tylko na hemoroidy, ale również i na opuchliznę nóg.

tytan33

Post autor: tytan33 » 08 cze 2015 16:50

Ja miałam doscyć cięzki poród, parę nascie godzin parłam i stąd mam hemoroidy. W tej chwili są uśpione i zaleczone.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 23 lip 2015 13:06

Moja koleżanka miała i to jak się później okazało dosyć poważne. Najpierw nie wiedziała, że to są hemoroidy bo nie znała ich objawów, potem próbowała się leczyć na własną rękę i dopiero na samym końcu, jak już ból był nie do wytrzymania, poszła do lekarza. No działo się. Najgorsze było to, że za późno zorientowała się że to hemoroidy i leczyła się w innym kierunku, a przecież to jest najważniejsze - rozpoznanie objawów.

natalie

Post autor: natalie » 21 sie 2015 15:22

Ja miałam i nie jest to fajne uczucie ale diosminex i maść i czopki pomogły.

sprintula

Post autor: sprintula » 22 sie 2015 13:35

Witam Wszystkich ! Hemoroidy to paskudna sprawa. Potrafią nieźle zatruć radości... Dla mnie idealną metodą okazał się nieznany mi wcześniej środek o nazwie HEMOREND. Podsuną mi go znajomy lekarz. Już po kilku dniach czułam się o wiele lepiej, a po 2 tygodniach właściwie zapomniałam o problemie. Podaję numer do przedstawiciela, u którego zamawiałam 509 471 222. POLECAM, WARTO !

mokka

Post autor: mokka » 02 lis 2015 19:49

Nie mam tego problemu ale było prawdopodobnie blisko, miałam zaparcia a to podobno początek drogi do hemoroidów, ustąpiły szybko po dicopegu a po porodzie wszystko wróciło do normy, jedno jest pewne, nie wolno za bardzo ograniczać się do zdrowych produktów, myślę że to to było przyczyną.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”