Hemoroidy w ciązy. Czy ktoraś miała?

Wszystko o byciu mamą
klara1

Re: Hemoroidy w ciązy. Czy ktoraś miała?

Post autor: klara1 » 07 gru 2015 13:56

Ja miałam zaparcia i wtedy musiałam brac dicopeg ale hemoroidy to dla mnie obca bajka. Miałam takie objawy etc ale lekarz powiedział , że mam się nie martwić , że dużo kobiet w ciązy ma takie dolegliwości.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 29 kwie 2016 17:31

Ja nie miałam takiego problemu - na całe szczęście, ale wiem, że dosyć często się to zdarza kobietom w ciąży. Nie ma co panikować, a to jak leczyć hemoroidy i czy rzeczywiście są hemoroidy powinien stwierdzić lekarz. Dlatego też najlepiej się do niego udać i wszystko wyjaśnić. Nie ma się zresztą co wstydzić, jest to przypadłość dość normalna i jak każda podlega leczeniu, tylko nie wolno tego lekceważyć - lepiej dmuchać na zimne.

samba45

Post autor: samba45 » 07 cze 2016 11:46

miałam hemoroidy po ciąży, nic fajnego, bolało, swędziało, piekło. W aptece poleciła mi farmaceutka czopki Ruskorex i po wybraniu opakowania przeszło i mam spokój, ale pamiętam jakie to było męczące i uciążliwe :/ coraz więcej kobiet z tego co słyszę ma po porodzie problem z hemoroidami.

beti85

Post autor: beti85 » 15 cze 2016 23:59

Też miałam ten prblem, ale niestety do tej pory nie znalazłam skutecznego sposobu. Apteczne specyfiki nie pomagają.

Matylda89

Post autor: Matylda89 » 01 lip 2016 16:30

Ja również miałam hemeroidy w ciąży od strasznych zaparć. Dopiero na zaparcia zaczęłam stosować dicopeg 10g. po tym jak zaparcia mi przeszły to hemoroidy również znacznie się zmniejszyły.

andalusya

Post autor: andalusya » 14 lip 2016 00:35

Bardzo dobrym preparatem na hemoroidy jest ziołowy specyfik o nazwie Procto Vitale. Jest to w 100% naturalny suplement, który wspomaga leczenie tej uciążliwej i przykrej dolegliwości. Ja muszę zwrócić wam uwagę na to, że jesli odpowiednio zadba się o dietę, higienę oraz zastosuje odpowiedni preparat, to unikniemy tym samym bardziej drastycznych metod leczenia, takich jak choćby zabieg wymrażania czy też chirurgicznego usuwania hemoroidów. Warto więc zwrócić na to uwagę i wdrożyć odpowiednie działania.

Anna_N
Kontakt:

Post autor: Anna_N » 21 lip 2016 21:25

Ja miałam, ale przeszy około 3 tygodnie po porodzie.

Junka

Post autor: Junka » 23 lip 2016 21:02

Na szczęście hemoroidów udało mi się jakoś uniknąć, pomimo że męczyły mnie zaparcia. Moja mama ma hemoroidy, więc wiem, jakie to uciążliwe i bolesne schorzenie. Starałam się bardzo stosować zalecenia. Przyznaję, że nie zawsze mi się to udawało i bywało różnie. Jednak jeśli któraś z Was ma silną wolę, to pewnie powinno pomóc, a chociaż złagodzić problem.

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 18 wrz 2016 13:56

Wszystko fajnie tylko, że hemoroidy obecnie nie są jakimś wielkim problemem jeśli chodzi o ich leczenie. Druga sprawa, że w zależności od ich zaawansowania wybiera się różne sposoby leczenia i na tym trzeba by się skupić przed podjęciem decyzji najlepiej z lekarzem.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 18 wrz 2016 14:09

Noemi całkiem dobrze pisze, możliwości leczenia jest całkiem sporo, a usuwanie hemoroidów zależne jest właśnie w dużej mierze od tego co zdecyduje lekarz prowadzący.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”