Lekarz ginekolog

Wszystko o byciu mamą
Marta38

Re: Lekarz ginekolog

Post autor: Marta38 » 12 gru 2015 22:45

Dziewczyny, czytałam ostatnio artykuł i zaczęłam się zastanawiać nad tym, czy niepłodność można leczyć. Wiem, że można jej zapobiegać, ale czy da się taką niepłodność wyleczyć jakimiś metodami?

piece87

Post autor: piece87 » 02 sty 2016 10:06

Jeśli chodzi o ginekologów, to na portalu chcemybycrodzicami.pl w zakładce Ginekolodzy możesz wyszukać po województwie lub po nazwisku :) P

agniszka

Post autor: agniszka » 17 mar 2016 20:21

Niepłodność jest w tych czasach bardzo często spotykana. Nie trzeba jej leczyć trzeba porostu dbać o organizm, bardzo częstym przypadkiem jest właśnie to że my chcemy szybko mieć dziecko. Tak jak chcemy mieć fajne auto itp. Niestety na tym to wszystko nie polega. Do poczęcia dziecka trzeba się odpowiednio przygotować. Zmienic tryb życia na bezstresowy, jeść zdrowo, dużo witamin (owoce warzywa). Rozpisuje się tutaj ponieważ miałam też taki problem. Nie mogliśmy z mężem mieć dziecka, ciągle jedna niewiadoma dlaczego? Jeżeli jest wszystko z nami ok. Trafiliśmy do ginekologa który właśnie opowiadał nam o tym wszystkim. Jak bardzo ważne jest to abyśmy wewnętrznie się przygotowali do poczęcia maleństwa. A wiadomo jak człowiek czegoś pragnie to zmotywuje się. Zaczęliśmy dyskutować i dogłębnie szukać dodatkowych informacji w internecie. Forumowicze pisali o blogu http://kobietapisze.pl/nieplodnosc-juz- ... 015/06/24/, skorzystaliśmy z ich pomocy i nie żałujemy, ciekawe artykuły doprowadziły nas do sedna sprawy. Ostatecznie zakupiliśmy suplementy dr.bociana dla mnie jak i męża i postanowiliśmy także spróbować żelu tego samego producenta który neutralizuje agresywny śluz u kobiety podczas stosunku i zwiększa szanse na poczęcie dziecka. Ogólnie wiemy że to zależy od nas samych jak postaramy się na przyjęcie dziecka. DBAĆ i jeszcze raz dbać o siebie a reszta przyjdzie sama.

Milusia18

Post autor: Milusia18 » 25 mar 2016 13:53

Chcecie leczyć skutecznie niepłodność? Wejdźcie na stronę mamed.com.pl i poczytajcie o tych dolegliwościach. Lekarze w tej placówce są wprost rewelacyjni i dzięki temu razem z mężem cieszymy się naszą pociechą:)

Szymonka

Post autor: Szymonka » 19 maja 2016 18:28

Z takimi pytaniami warto zgłosić się do dobrego ginekologa. Sama wiem po sobie, ze znalezienie kogoś takiego wcale nie jest takie łatwe jak nam się może wydawać. Przy szukaniu odpowiedniego specjalisty udało mi się znaleźć namiary.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 04 sie 2016 21:32

Niestety w wielu miastach trudno o dobrego ginekologa, a jeżeli już tacy są, trudno jest się do nich dostać. Na szczęście mamy dziś dostęp do płatnej informacji, gdzie możemy uzyskać szereg bardzo przydatnych informacji, chociażby na temat tego, gdzie są najkrótsze terminy oczekiwania na konsultację u określonych lekarzy, a także w jakich miejscach możemy się leczyć w razie potrzeby, także za granicą.

Berightback

Post autor: Berightback » 05 paź 2016 15:17

Mówicie, że w Polsce jest ciężko znaleźć ginekologa, o ile nie jest z polecenia od znajomej albo kobiety w rodzinie. A co można powiedzieć, jak się jest na wyjeździe w innym kraju, gdzie w ogóle się nie orientujesz, gdzie kogo znaleźć, czy da się dogadać i jak wygląda sama wizyta? Nie wszędzie służba zdrowia działa tak samo, a nie zawsze się o tym myśli, jak przychodzi do wyprowadzki.
Moja znajoma miała przejścia jak była na kontrakcie w Anglii, bo akurat jak tam była to wypadła jej wizyta kontrolna u ginekologa (kilka lat temu miała wycinane torbiele). Przylot do Polski był niemożliwy, żeby odbyć wizytę u swojego lekarza więc chcąc nie chcąc musiała poszukać kogoś innego i to prywatnie, bo pojawiły się komplikacje z jej GP, właściwie robili jej problemy bez powodu. Dlatego nie dość, że musiała pójść prywatnie, to jeszcze znalezienie polskiego ginekologa w Londynie stanowiło wyzwanie. Dopiero znajoma z pracy, Brytyjka swoją drogą, poleciła jej polskiego specjalistę z przychodni Panamedic - dzięki temu jeden stres w postaci bariery językowej miała z głowy, bo wszyscy mówią po polsku (i angielsku też). Ogólnie od tamtego czasu dowiedziałam się poprzez kontakt z nią, że w Londynie jest znacznie więcej polskich specjalistów, ciekawe, ilu Polaków korzysta z ich usług.

Także widzicie, że nie tylko u nas są takie przeboje ze służbą zdrowia :)

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 07 gru 2016 08:05

Najlepiej sprawdzić kilku lekarzy, z później trzymać się tego, który najlepiej zajmuje się pacjentem. Tak było kiedy poszłam na wizytę do dr Wołyńskiego. Uśmiechnięty, serdeczny człowiek. Można się do niego umówić przez stronę.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 22 cze 2017 10:32

Jeśli chodzi o leczenie niepłodności to polecam klinikę Gameta. Pracują tam świetni specjaliści, którzy pomagali w leczeniu mojej siostrze. Dzięki ich pomocy udało się jej zajść w ciążę po orku od rozpoczęcia leczenia.

ewelline

Post autor: ewelline » 23 cze 2017 22:02

Ja akurat wybrałam ginekologa na podstawie polecenia mojej przyjaciółki. Jej zagrożoną ciążę prowadziła dr Alicja Hoszowska w CM Panorama i z tego względu, że maluszek urodził się w terminie cały i zdrowy, wiem że to dobra specjalistka i można mieć do niej zaufanie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”