Wakacje z nastoletnim dzieckiem

Wszystko o byciu mamą
Tymoteusz1

Re: Wakacje z nastoletnim dzieckiem

Post autor: Tymoteusz1 » 14 wrz 2016 11:53

Ja bym się raczej nie zdecydował na wakacje, w których potrzebne jest dużo wysiłku, jeśli brałbym ze sobą dziecko. Myśle, że w takich sytuacjach jednak najlepiej sprawdzają się takie miejsca jak Spa, gdzie kazdy znajdzie coś dla siebie.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 22 lut 2018 15:39

My bardzo lubimy wyjazdy nad morze. A szukając ciekawych ofert trafiłam na propozycje - marzec nad morzem w Primavera w Jastrzębia Góra. Zobaczcie sami ile atrakcji przygotowali organizatorzy.
Ani dzieci ani dorośli nie będą się nudzić. A jak się chce znaleźć chwilę tylko dla siebie, to można dziecko zostawić w mini przedszkolu pod fachową opieką. Dodatkowo warto popatrzeć na ceny, bo są dużo niższe niż w sezonie.

Suzana

Post autor: Suzana » 04 mar 2018 17:20

Wakacje z nastoletnim dzieckiem to jest jednak spore wyzwanie bo niełatwo jest takiego nastolatka zadowolić ;) Nam się ostatnio udało super last minute do Maroko znaleźć z Itaki i córka była zachwycona wyjazdem, nawet nie narzekała, że jest z rodzicami więc traktuje to jako nasz duży wyjazdowy sukces :)

biedroska

Post autor: biedroska » 08 mar 2018 17:26

Możecie się też wybrać do Kudowy Zdroju - to naprawdę bardzo fajne miasteczko. My tam byliśmy akurat w hotelu verde montana i było super. Bo dzieciaki odpoczywały na basenie i miały frajdę, natomiast ja skorzystałam sobie z zabiegów w spa.

lana52

Post autor: lana52 » 15 mar 2018 14:59

My w tym roku wybieramy się w rejs po morzu śródziemnym. Skorzystamy przy tym z pomocy biura sprzedażowego podrozeirejsy.pl, który zajmuje się ich sprzedażą. Swoją drogą, do niedawna nie wiedziałam, ze takie rejsy są w ogóle organizowane! :wacko:

Calineczk4

Post autor: Calineczk4 » 27 mar 2018 17:04

Zależy gdzie się jeździ. Ja nie zawsze lubiłam jeździć z rodzicami, bo po prostu się nudziłam. My w tym roku wybieramy się do Zamku w Janowie Podlaskim. Taką wycieczką jako nastolatka bym nie pogardziła - spa zawsze jest fajne! :)

Awatar użytkownika
jegowy

Post autor: jegowy » 04 cze 2018 20:33

My skupiliśmy się na wyjazdach na zimowiska. Bardziej nas ciągnie do gór, aniżeli plaży i morza. Może to zasługa organizatora - naferie.pl . Jeździmy już z nim od 3 lat i każdy kolejny wyjazd był jeszcze lepszy od poprzedniego ( o ile to w ogóle możliwe ) :)

mamazosi

Post autor: mamazosi » 06 cze 2018 11:58

A może kierunek Warszawa?
Będziecie mogli i pozwiedzać, pochodzić po galeriach, wiadomo, że
nastolatki to lubią no i odwiedzić modne miejsca wśród celebrytów. Myślę, że takim argumentem
skusisz swoje nastoletnie dziecko do wspólnego wyjazdu:)

martakurek0

Post autor: martakurek0 » 16 cze 2018 22:36

Nie każdy nastolatek wybierze znajomych zamiast rodziców. Często można pogodzić jedno i drugie. I wyjazd z rodzicami, a potem ze znajomymi. To czy nastolatek będzie chciał wyjechać z rodzicami zależy pewnie w dużej mierze od relacji jaki ma on z nami, rodzicami. Jeśli relacje są dobre, to czemu nie? Jak komunikacja na co dzień szwankuje, to wątpię żeby dzieciak chciał spędzać czas z rodzicem..

mama89

Post autor: mama89 » 18 cze 2018 20:28

Wakacje z nastoletnim dzieckiem mogą być jak najbardziej udane, sama wiem po sobie bo mam dwóch synów-14 lat i 16 lat. Są to moje największe skarby. Mamy w ogrodzie duzy basen i chłopaki mają frajde na całe wakacje, w tym roku planuje zakup solarów, bo woda jednak nie była za ciepła. Juz sie nie moge doczekać az wyciagniemy basen w tym sezonie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”