Pościel do łóżeczka

Wszystko o byciu mamą
RenuJi

Re: Pościel do łóżeczka

Post autor: RenuJi » 14 wrz 2017 12:49

A powiedzcie mi proszę, czy wybierając pościel dla swoich pociech, zwróciłyście uwagę na takie produkty jak kołdry obciążeniowe Senso-Rex? Sama niedawno zetknęłam się z takimi artykułami i powiem Wam szczerze, że na pewno jak dla mnie jest to ciekawa opcja. Przede wszystkim bowiem świetnie sprawdzają się w przypadku dzieci zdrowych, które to przykryte taką kołderką mają wrażenie, jakby były przytulane, a jednocześnie doskonale sprawdzają się także chociażby wówczas, gdy dziecko cierpi na padaczkę.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 25 paź 2017 10:19

Przecież to od Was zależy, jaką pościel założycie w sypialni. Wybierzcie taką, która najbardziej Wam odpowiada. Osobiście polecam sprawdzić ofertę z Diuna24, bo mają tam bardzo stylowe poduszki, idealnie widać, jak wysoka jest jakość tych produktów.

Clary084

Post autor: Clary084 » 03 sty 2018 16:38

Wybierając pościel czy kocyk dla dzidziusia najlepiej jest wybierać naturalne materiały i najdelikatniejsze tkaniny. Dzięki temu delikatna skóra dziecka będzie oddychała i nie będzie się podrażniała. Dodatkowo naturalne materiały zmniejszają ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. A nie zawsze już na początku wiadomo, czy dziecko cierpi na jakąś alergię. Trzeba tez pamiętać, żeby dziecku było ciepło, ale też żeby nie było zbytnio zagrzane, bo to też nie jest dla niego zdrowe.

Szymonka

Post autor: Szymonka » 08 sty 2018 16:27

w takich rzeczach do łożeczka na pewno przyda się jeszcze jakiś fajny kocyk. Z tego co się orientowałam to tutaj na maylily.pl mają bardzo fajne kocyki.Idealnie nadają się do łożeczka, bo czasami pod kołderką bywa dziecku za gorąco i zdecydowanie lepiej spi mu się pod kocykiem.

Wanda

Post autor: Wanda » 09 sty 2018 11:22

Najważniejsze jest, żeby pościel była z naturalnych materiałów, żaden poliester czy nylon.

lana52

Post autor: lana52 » 01 mar 2018 22:38

Uważam, że pościel dobrze jest uszyć samodzielnie. Tkaniny warto nabyć - ja, najbardziej upodobałam sobie te bawełniane. Można być pewnym, że pościel, która zostanie z nich wykonana, nie podrażni skóry naszego maluszka.

luśka33

Post autor: luśka33 » 19 maja 2018 17:04

Ja ostatnio, na http://www.monogramy.com.pl, widziałam piękną pościel dziecięcą z wyhaftowanym monogramem maluszka, super pomysł np. na prezent, coś naprawdę oryginalnego :)

mamazosi

Post autor: mamazosi » 26 maja 2018 15:10

Musiałabyś sobie zerknąć tutaj https://www.bellastoria.pl/przescieradla
W łóżeczku najważniejsze jest prześcieradło, wiemy jak dziecko lubi się wiercić.
Oni mają przepiękne tekstylia i myślę, ze jeżeli szukasz właśnie czegoś takiego niespotykanego
do łóżeczka dziecięcego to tam znajdziesz.
Są też dobre jakościowo więc nie musisz się obawiać, ze po pierwszym praniu się skurczy czy straci kolor;)

ilonacz

Post autor: ilonacz » 21 cze 2018 10:50

Zobacz na http://www.kidstown.pl/, mają bardzo duży wybór rozmaitych akcesoriów dla dzieci i wyposażenia do pokoju dziecięcego. Myślę, że tam znajdziesz coś naprawdę ładnego :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”