Witaminy w ciąży

Wszystko o byciu mamą
sikorka

Re: Witaminy w ciąży

Post autor: sikorka » 24 paź 2017 17:20

od początku ciązy biorę mama dha premium, szukałam i szukałam witamin, zależało mi żeby możliwie jak najmniej tabletek było ale też żeby skład był dobry przede wszystkim i tutaj te witaminy zdecydowanie wygrały, o dietę też oczywiscie dbam ale szczegolnie pierwszy trymestr dł mi się we znaki, było mi ciąge niedobrze, mdłości to mnie męczyły non stop i byłam bardzo wyczulona na zapachy,d latego pierwsze miesiące to jadłam bardzo mało, ale wyniki miałam ok

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 03 lis 2017 08:57

Witaminy to nie wszystko. Bardzo ważne jest też odpowiednie odżywianie w ciąży, a także w okresie karmienia piersią. Warto więc zdecydować się na kurs dietetyki online, a dokładniej kurs Żywienie kobiet w ciąży i karmiących piersią. Jest to jedyny taki kurs w Polsce, na którym dowiecie się wszystkiego o diecie kobiety ciężarnej. Na zakończenie kursu otrzymacie dyplom i zaświadczenie ministerstwa. Koniecznie poczytajcie.

stadoluki

Post autor: stadoluki » 05 lis 2017 09:13

Jeśli chodzi o dobre witaminy w ciąży to razem z siostrą stosowałyśmy Prenatale. Ma bardzo dobry skład i dodatkowo bardzo szybko się wchłania.

neonka

Post autor: neonka » 12 lis 2017 19:57

Wiadomo ze organizm ktory nosi drugi organizm potrzebuje odpowiednich witamin i mineralow. Poczytajcie sobie tutaj http://vitispharma.pl/witaminy-dla-kobiet-w-ciazy.html jakie sa najwazniejsze i niezbedne :) Ja na podstawie tego wpisu dobralam sobie tabletki (porownywalam sklad) :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”