Jaki zabieg na włosy na zimę ?

Wszystko o byciu mamą
zuzia.gola

Jaki zabieg na włosy na zimę ?

Post autor: zuzia.gola » 24 lut 2017 09:43

Mam dwójkę dzieci, mało czasu dla Siebie a moje włosy stały się suche, zniszczone, szorstkie. Jak sobie z tym radzić? Macie jakieś specjalne zabiegi na włosy w okresie zimy? Te wiatry, mrozy i ciągła zmiana temperatury robi jednak swoje z włosami.

cocochanel

Re: Jaki zabieg na włosy na zimę ?

Post autor: cocochanel » 25 lut 2017 13:10

Hej, ja- bez względu na porę roku- decyduję się na keratynowe prostowanie włosów. Też mam problem z ich ujarzmieniem- po lecie są często przesuszone, z kolei zimą elektryzują się. A keratyna sprawia, że są gładkie, zdrowe, nawilżone i nie muszę spędzać zbyt wiele czasu, by je ułożyć. Poczytaj sobie o tym zabiegu oraz o keratynach, jakie można użyć ( ja mam INOAR i polecam).

fiona45

Post autor: fiona45 » 26 lut 2017 22:51

Ja polecam regeneracje w salonie lub po prostu kup ampułki dla włosów puszących się i zniszczonych i wykonaj w domu. Jednak co zabieg profesjonalny to profesjonalny. Kupuj dobre szampony i maski i dobrze ich używaj, nie przesadzaj. Marka Inoar jak koleżanka wspomniała ekstra pomysł, sama od czasu do czasu używam tych kosmetyków z zadowoleniem.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 27 lut 2017 12:18

A gdzie mogę poczytać więcej na temat marki Inoar? Może naprawdę warto spróbować. Na pewno kosmetyki do pielęgnacji włosów mają też w mini wydaniu, aby kupić, spróbować, a potem zakupić większe opakowanie, bo zawsze takie większe lepiej się opłaca z tego co wiem.

fiona45

Post autor: fiona45 » 28 lut 2017 16:03

Zerknij na ich stronę https://inoar.com.pl . Dowiesz się na pewno wielu ciekawych informacji. Każdy znajdzie coś dla Siebie z tych produktów godnego polecenia. U mnie się sprawdza bardzo dobrze i u znajomych. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Dodatkowo możesz jakiś zabieg wykonać w salonie, będzie szybszy efekt.

basia0707

Post autor: basia0707 » 08 mar 2017 14:18

Zabieg keratynowy to coś cudownego dla mam! Miałam już 3 razy wykonywany w salonie, taka wygoda włosy coraz piękniejsze ! Polecam Inoar :D mając 3 letnie dziecko to jest tak ogromna wygoda włosy są piękne a nic nie trzeba z nimi robić ! :D

rainvell

Post autor: rainvell » 10 mar 2017 15:02

Dobre efekty daje Olaplex stosowany przy farbowaniu, u mnie różnica przed i po była nieziemska, miałam bardzo zniszczone włosy. A na codzień teraz używam kosmetyków Montibello i jestem zadowolona. W sumie to chyba mało popularna firma ja sama nie miałam o nich pojęcia dopóki koleżanka nie pokazała mi http://dietadlawlosow.pl/ to jakaś ich akcja o diecie ;) w sumie wygląda ciekawie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”