domowe ktg

Wszystko o byciu mamą
sikorka

domowe ktg

Post autor: sikorka » 24 paź 2017 12:07

Spotkała się któraś z Was z tym? Myślę nad wypożyczeniem takiego sprzętu dla siebie pod koniec ciąży, chyba czułąbym się pewniej wiedząc ze wszystko jest ok, w pierwszej ciązy byłam spanikowana i kilka razy byłam na ostrym dyżurze z fałszywym alarmem, teraz zbytnio na coś takiego nie mogę sobie pozwolić, jedno dziecko w domu i dużo na głowie. Będę wdzięczna za każde info :)

szana

Re: domowe ktg

Post autor: szana » 29 paź 2017 18:20

Sikorka, bardzo dobry pomysł. Moja siostra korzysta z tego urządzenia. Uspokoiła się , wyluzowała. Pełen komfort. Jak jest czymś zaniepokojona, zakłada urządzenie na brzuch i po kilku chwilach wie że jest O.K.

Tama

Post autor: Tama » 13 lis 2017 11:37

Potwierdzam, bardzo dobry pomysł. Miałam takie pod koniec ciąży, ale wtedy ciężko było zdobyć coś takiego, za to jak siostra była w ciąży niedawno, to wypożyczyłyśmy już bez problemu. Siostra miała ciążę zagrożoną i dla niej to było bardzo ważne spać spokojnie i móc sprawdzić w każdej chwili, jak tam maluszek w brzuszku.

@sikorka, załatwiłaś już sobie, czy dalej potrzebujesz pomocy? :)

sikorka

Post autor: sikorka » 22 lis 2017 10:48

Jeszcze nie zamawiałam, bo sie okazało że dopiero od 36 tygodnia ciązy to można zamówić, tzn. jest sens zamówić :) to jeszcze trochę poczekam. Zadzwoiłam na ich infolinię bo gdzieś wyszperałam w sieci i wszystko już wiem co i jak. Szkoda że przy pierwszej ciązy takiej opcji nie miałam, a raczej nie wiedziaal o czymś takim.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”