Jakie zabawki kupujecie dzieciom?

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
Filiz

Re: Jakie zabawki kupujecie dzieciom?

Post autor: Filiz » 29 maja 2014 11:05

Witam,
z okazji zbliżającego się dnia dziecka chciałabym zrobić córce i synowi niespodziankę i zamówić do naszego ogrodu trampolinę, ale taką z prawdziwego zdarzenia :right: , żeby wszystkie dzieciaki im zazdrościły. Jedna z trampolin wydaje mi się ok, chociaż nie wiem czy ta wielkość to nie przesada, mata ma średnice 347 cm i położona jest na wysokości 90 cm, a moje dzieciaki maja 3 i 4 latka

MartaTrec

Post autor: MartaTrec » 15 lip 2014 10:53

Myślę, że ciekawym rozwiązaniem może być również kupno tabletu. Dzieci bardzo lubią nowe technologie, a od razu można przemycić w takim prezencie jakieś elementy edukacyjne, chociażby zainstalować od razu jakąś grę lub aplikację edukacyjną. Ja w taki sposób zrobiłam z moją córką. Dostała tablet, a tam od razu gra z elementami języka obcego czy też aplikacja BEFIT, która rozwija u dziecka zdrowe nawyki żywieniowe. Ta aplikacja bardzo jej się spodobała.

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 21 lip 2014 09:52

Akurat u mnie to było zawsze tak, że zabawki czy ubrania to kupowali odwiedzający, rodzice czyli my raczej skupialiśmy się na pieluchach i jedzeniu co samo w sobie już rodziło dość duże koszty. Ostatnio musieliśmy nawet wymienić fotelik samochodowy bo mały chyba nie chciał jeździć w tym po siostrze i go zdemontował - skutecznie - jak to zrobił nie mam pojęcia. Swoją drogą bardzo dobre cenowo maja, zabawek też się sporo znajdzie. Ale dużo takich praktycznych rzeczy.

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 30 lip 2014 07:37

ja ostatnio dzieciom kupiłam tablety - nie był to taki duży wydatek ale nawet nie wiecie jak się cieszyły.
Jest wiele dobrych gier edukacyjnych jakie jest warto zainstalować.
Takich jak na przykład :
lokomotywa
howling mouse
czy też programy do nauki angielskiego.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 11 sie 2014 12:13

Warto również kupić na przykład takie puzzle piankowe. Bardzo fajne puzzle dla młodszych dzieci, które rozwijają oraz są doskonałym sposobem różnych zabaw dzieci.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 01 wrz 2014 14:13

Teraz prawdziwą furorę robią te książki dydaktyczne " Miasteczko MAMOKO", które pasują do dzieci w każdym wieku i różnej narodowości. Nie ma tam tekstu tylko obrazki, dlatego dzieci gdy je oglądają za każdym razem na coś innego zwracają uwagę. Kupiłam je dziecku od znajomej, która nie potrafi mówić po polsku. Chodzi do dwujęzycznego przedszkola. Dla starszych dzieciaków mają wersję "Mapy"

kasia2_3

Post autor: kasia2_3 » 19 lis 2014 16:05

Ja zamówie własnie taki list dla mojego syna i do tego kupie kolejki i tory bedzie w tym roku udany prezent moje dziecko bedzie super zaskoczone i ucieszy sie na pewno :)

just12345

Post autor: just12345 » 08 sty 2015 15:07

Ja kupuję, a raczej staram się kupować zabawki interaktywne. Staram się żeby moja córka dobrze się rozwijała. Zabawki wybieram bezpieczne i rozsądnie. Wszystkie kupuję na stronie allinside.pl, gdyż jest to strona sprawdzona przez moją siostrę.

Ługin

Post autor: Ługin » 17 mar 2015 09:18

Bardzo fajny artykuł dotyczący zabawek dla dzieci w wieku 2-3 lat znajdziecie na stronie http://babyonline.pl/najlepsze-zabawki- ... ,r1p1.html . Jest tam napisane jakie zabawki lubią nasze pociechy, jakie są dla nich odpowiednie oraz na co powinniśmy zwracać uwagę kupując zabawki. Kilka rzeczy z tego artykułu nie wiedziałam, a więc wzbogaciłam się o dodatkową wiedzę. Polecam :)

zosienka

Post autor: zosienka » 20 mar 2015 14:40

Najważniejsze, aby były bezpieczne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”