Jakie zabawki kupujecie dzieciom?

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
Beti78

Re: Jakie zabawki kupujecie dzieciom?

Post autor: Beti78 » 26 wrz 2016 23:23

W dzisiejszych czasach prezent dla dziecka to nie lada wyzwanie. Trzeba się trochę nagimnastykować i na szukać szczególnie ciekawych zabawek. Niezależnie od wieku dziecka warto mieć sprawdzone sklepy internetowe z zabawkami jak np. Foka Stara. Znajdziecie tam dla najmłodszych zabawki sensoryczne, interaktywne, kontrastowe, dla starszych ciekawe gry planszowe i wiele kultowych zabawek.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 27 wrz 2016 08:39

Ja staram się kupować zabawki edukacyjne i kreatywne. Trzeba dbać o rozwój dziecka.

mamaKama

Post autor: mamaKama » 30 wrz 2016 17:52

Ja dzieciństwo spędzałam na planszówkach i grze w karty - jak dla mnie są świetne i moje dziecko jak już będzie w odpowiednim wieku też na pewno otrzymywać będzie ode mnie tego typu gry. Teraz w najbliższym czasie zamierzam zakupić piasek kinetyczny, lato się kończy a tego typu zabawa plastyczna jest wg mnie bardzo rozwojowa, a ten piasek na pewno szybciej się posprząta nić rozpaćkaną plastelinę;)

aga77

Post autor: aga77 » 01 paź 2016 17:08

Małym dzieciom warto kupować zabawki dobrej jakości, które mają pozytywny wpływ na ich rozwój. Można kupić super maty, które na pewno przypadną do gustu maluchom.

NataliaChrzan

Post autor: NataliaChrzan » 26 paź 2016 20:11

Zabawki powinny być dostosowane do wieku, tak aby maluch wiedział, jak się nimi bawić i przy okazji nie zrobić sobie krzywdy. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem są zabawki edukacyjne. Dzięki nim dziecko będzie się właściwie rozwijało i stanie się bardziej ciekawe świata. To na pewno zaprocentuje w przyszłości.

agati866

Post autor: agati866 » 29 paź 2016 21:42

Ja uważam, że najlepsze zabawki dla dzieci to zabawki edukacyjne. Z uwagi na zbliżający się za niedługo dzień Mikołaja i niebawem Święta jest to trafiony temat. Ja jednak znalazłam coś ciekawego co może być dodatkiem do prezentu listymikolaja.pl. Na tej stronie można zamówić swojemu dziecku oryginalny list od świętego Mikołaja lub wideo. Wystarczy skorzystać z kreatora dzięki któremu możemy wygenerować tak oryginalny prezent.

Awatar użytkownika
Hanna

Post autor: Hanna » 17 lis 2016 13:15

Oh, już z tą edukacją nie przesadzajcie, ja myślę, że wszystko dla dzieci poniżej 3 lat jest edukacyjne - jeśli chce się tym czymś bawić to już jest dobrze. Aktualnie mam chrześnicę w wieku 2 lat i nauczyłam się, że zabawki muszą być przede wszystkim trwałe, bo ona ma bardzo dużo energii i jest żywiołowa, więc rzucanie i kopanie zabawek jest normą ;) przez co wiele z nich się już rozleciało. Dlatego na razie stawiam na drewniane zabawki, na mikołaja już jej kupiłam taki cyrk na babydeco.eu.

Obrazek

Bardzo ładnie zrobione, kolorowe i wesołe. A, że ona lubi cały czas coś przekładać i układać to będzie bardzo fajne i trwałe, a takie zwierzaki i inne figurki można przecież wykorzystać w wielu innych miejscach np domu dla lalek.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 18 lis 2016 23:34

Moim zdaniem warto kupować dzieciom zabawki interaktywne Bardzo dobrze wpływają one na rozwój dziecka, a jednocześnie są dla malucha ciekawe i zajmujące. Tanie zabawki tego typu znalazłam w sklepie internetowym Foka Stara ( www.fokastara.pl ).Ciekawe wydaje mi się autko "interaktywny ambulans" i chyba kupię go chrzesniakowi pod choinkę :)

Abiah

Post autor: Abiah » 06 gru 2016 09:33

dzieciom kupuje zabawki i bajeczki na sklep.bajowa.tv

dresia

Post autor: dresia » 06 gru 2016 21:48

Dla starszych dzieciaków dobrym rozwiązaniem są gry dla rodziny, bo to nie tylko okazja do zabawy, ale i spędzania czasu wspólnie z rodzicami czy innymi bliskimi. Swojemu 9-letniemu chrześniakowi kupiłam ostatnio grę planszowa. Zabawa jest przy tym świetna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”