Jakie zabawki kupujecie dzieciom?

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
88Mamusia77

Re: Jakie zabawki kupujecie dzieciom?

Post autor: 88Mamusia77 » 13 lut 2018 23:39

Kupuję raczej mało zabawek, bo dostaje dużo od dziadków i rodziny. Jeśli już coś mu kupuję to jakąś książkę.

Working mommy

Post autor: Working mommy » 21 lut 2018 11:24

Teraz absolutnym hitem dla chłopców są wszelkiej maści wyrzutnie do plastikowych strzałek. Przybierają one różne kształty i są ładowane odpowiednimi pociskami. Nie musicie się martwić - to zabawki w pełne przyjazne dzieciakom, mające szereg atestów i spełniające surowe normy bezpieczeństwa.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 23 lut 2018 18:25

Ja ostatnio odkryłam stronę, ktora przypomniała mi moje zmagania z kostką.
Teraz to trochę inne kostki, inne wzory i chyba trochę trudniejsze do ulożenia. Myślę że to świetna zabawka dla dziecka w wieku szkolnym. Można wybrać wzór by dopasowac trudność do wieku dziecka. Przy okazji bawiąc się nauczy się skupienia, koncentracji, logicznego myślenia. Ja sie tez chętnie pobawię.

Dabo
Kontakt:

Post autor: Dabo » 25 lut 2018 14:46

Staram się kupować możliwie tanie zabawki w sklepie internetowym Foka Stara, bo często duża cena wcale nie przekłada się na radość dziecka z tego co dostało. A jak wiadomo od czasu do czasu i tak trzeba wymienić zabawki, bo się znudzą, zepsują albo maluch wyrośnie.

Karotka

Post autor: Karotka » 26 lut 2018 13:26

Lubie gdy zabawki oprócz tego, że dziecko zwyczajnie się nimi pobawi może też w pewien sposób sie rozwijać. Dlatego ja szukam własnie takich zabawek. Kupiłam niedawno córce elektryczną gitarę, niby głośna muzyka ale z czasem zauważyłam, jak próbuje tworzyć własne melodie.

mama89

Post autor: mama89 » 27 lut 2018 14:41

Różnie, żależy wszystko od wieku dzieciaka. Zabawa to bardzo ważny etap w zyciu młodego człowieka. Jestem daleka od dawania dziecu tableta czy komórki z bajkami na kilka godzin. Owszem-wszystko jest dla ludzi, moje dzieci maja na max godzinę dziennie bajki i wystarczy. Mój syn najbardziej cieszy się z klocków, wczesniej to były lego duplo, a teraz jak juz jest starszy to zbiera zestawy lego. Niedługo jego urodzinki więc juz sie zastanawiam jaki zestaw kupić mu tym razem. Zaciekawiła mnie linia lego speed champions i chyba tym razem padnie wybór na którys z tych zestawów.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 27 lut 2018 18:28

Jeśli chodzi o zabawki dla niemowlaków, to u mnie w ostatnim czasie hitem jest taki jeździk autko dla malucha. Radość, kiedy go dostał była przeogromna, ale ja również jestem bardzo zadowolona, bo jednak warto, żeby dziecko nawet w taką pogodę, jak jest teraz, gdzie raczej nie wychodzimy na dłuższe spacery i plac zabaw, mogło się wyszaleć chociaż w domu :)

PaulinaF

Post autor: PaulinaF » 23 mar 2018 08:30

Ja ostatnio upolowałam coś takiego jak Aqua Dragons in Space czyli żywe stworzenia które nazywa się morskimi smokami :D Kupuje się zestaw który zawiera akwarium, jajeczka z zahibernowanymi stworzeniami, pokarm, pipetę do natleniania wody i miarkę do odmierzania pokarmu :) To super zabawa dla dzieciaków już od samego początku, kiedy trzeba wszystko przygotować, kiedy smoki się wykluwają a później jak rosną i obserwowanie ich co robią. W dodatku mają okazję nauczyć się odpowiedzialności za żywe stworzenia :) Moje maluchy są zachwycone :D

mama89

Post autor: mama89 » 31 mar 2018 12:36

Córeczka dopiero co zaczyna raczkować, wiec wybór jakichś wiekszych zabawek jeszcze przed nami. Póki co uwielbia się kapac w wannie, wiec chce jej zamówic gumową kaczuszkę, sama miałam taka jako dziecko do zabawy, mojej małej tez sie z pewnoscia spodoba. Pzdr

Awatar użytkownika
AveAve

Post autor: AveAve » 31 mar 2018 14:35

Kupuję tylko sprawdzone i bezpieczne rzeczy. Trzeba dbać o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza przy zabawie.
W trzymaniu się z dziewczyną za ręce najpiękniejsze jest to, że po chwili zapominasz, która ręka jest twoja. Zapominasz, że są dwie, nie jedna

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”