wyjazd nad morze z dziećmi

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
morgana

wyjazd nad morze z dziećmi

Post autor: morgana » 20 maja 2014 20:30

Wiem, jak cieżko jest wybrać dobry ośrodek nad morzem na wakacje z dziecmi, sama miałam z tym problem przez dwa lata, póki nie trafiłam na Dankar w Dziwnowie. Świetny ośrodek, gdzie dzieci mają multum atrakcji, cała obsługa jest miła i dzieciom przyjazna. POkoje z widokiem na samą plażę i morze. Życ nie umierać! ;)

bella91

Re: wyjazd nad morze z dziećmi

Post autor: bella91 » 24 cze 2014 08:26

Nam udało się znaleźć świetną ofertę All inclusive i w sierpniu jedziemy na dwa tygodnie nad morze:) W naszym hotelu są animatorzy dla dzieci oraz inne atrakcje. Jest też plaża hotelowa, SPA, basen i siłownia, dla mnie to istny raj na ziemi zwłaszcza, że uwielbiam Kołobrzeg i mogłabym się tam nawet przeprowadzić;)

opiekunka

Post autor: opiekunka » 12 sie 2016 20:28

To zapewne ostatni dzwonek, aby w te wakacje jechać nad morze, więc nie ma się co zastanawiać, tylko lepiej ruszać.
Biznes forum

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 18 sie 2016 13:20

Racja, wakacje już się kończą. Z tego co czytałam pogoda też ma być całkiem niezła, więc można się jeszcze fajnie załapać.

Lili

Post autor: Lili » 27 gru 2017 11:22

My byliśmy w tym roku, ale nam się mega udało bo trafiliśmy na bardzo fajny ośrodek z domkami letniskowymi :) jest co porobić, można się trochę polenić, plaża blisko, baseny pod nosem. Serio super

mamami

Post autor: mamami » 28 gru 2017 12:56

Teraz ferie, więc trochę inny kierunek wyjazdów, bardziej góry, ale podróż też trzeba dobrze zaplanować, żeby przebiegła w miarę bezproblemowo ;)

Clary084

Post autor: Clary084 » 05 lut 2018 19:36

Przed wyjazdem z dzieckiem nad morze warto sprawdzić czy w razie brzydkiej pogody również będą miały co robić. Lepsze hotele oferujące noclegi nad morzem również posiadają w ofercie różnego rodzaju atrakcje dla dorosłych i dzieci. Dzięki basenom, zajęciom artystycznym czy pokazom filmowym dzieciaki nie będą sie nudziły cały weekend i wszyscy spędzicie bardzo miło czas.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 07 cze 2018 11:12

Przed wyjazdem nad Polskie morze warto się dowiedzieć paru rzeczy na temat miejsc które można odwiedzić w poblizu miejsca do którego jedziemy :) https://www.arbuziaki.pl/ Ja często szukam na blogach takich jak ten. Oprócz tego można się troche rzeczy dowiedzieć na temty związane z naszym życiem.

martakurek0

Post autor: martakurek0 » 16 cze 2018 22:53

Nad morzem jest co robić również przy brzydkiej pogodzie. Nadmorskie miejscowości oferują teraz mnóstwo atrakcji w razie nie pogody. Co prawda wiele z nich związana jest z finansami, ale nie wszystkie. A można też spacerować i wdychać jod bez względu na pogodę. My rok temu trafiłyśmy na mega okropną pogodę. A pamiątką z wakacji nad morzem były - kalosze :wallcrush:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”