pomysł na prezent dla chrześniaka

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
Amelia

Re: pomysł na prezent dla chrześniaka

Post autor: Amelia » 29 paź 2017 11:24

Fajne zegarki dziecięce można kupić w aparcie.Są kolorowe, wesołe i niedrogie :)

UlubionaMama

Post autor: UlubionaMama » 23 gru 2017 17:23

Ja na prezent dla chrześniaka postanowiłam kupić rower biegowy. Szukałam solidnego produktu, który będzie idealnie służył mojemu bratankowi. Znalazłam taki rower biegowy, wyposażony jest w regulowaną kierownicę oraz siodełko, a także w wysokiej jakości pompowane koła na dwóch krytych łożyskach, które gwarantują wygodną jazdę. Za taką cenę myślę, że warto, a wy jak sądzicie ?

matyy

Post autor: matyy » 26 gru 2017 12:39

Ja zastanawiam sie nad deskorolka. Sa specjalne deskorolki dla dzieci - do 50kg obciazenia - czyli takie mini-deskorolki. Ponoc juz dzieci od lat 3 moga na nich jezdzic. Dobre do treningu utrzymywania rownowagi i odpychania sie, prawda? Cos jak hulajnoga, ale bardziej 'dorosle'. Moze to bedzie dobry pomysl na prezent?

Elizka

Post autor: Elizka » 08 sty 2018 01:06

Nad prezentem dla chrześniaka myślałam długo. W końcu wpadłam na świetny pomysł kupna kocyka z wyhaftowanym imieniem. Skorzystała z oferty tego sklepu > maylily.pl i jestem bardzo zadowolona. Oferują najdelikatniejsze tkaniny jakie mogłam kiedykolwiek spotkać. A piękny design zapewne sprawi, że maluch pokocha ten kocyk. Polecam !

Szymonka

Post autor: Szymonka » 08 sty 2018 16:25

Fajnym prezentem moga okazac się kocyki dla dzieci.Wybór na rynku jest spory ale jeżeli postawisz na coś oryginalnego, mozesz mieć wysokiej jakości kocyk z wałsnym wyhaftowanym wzorem. Moim zdaniem to idealny pomysł na prezent.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”