Na zakupy z dzieckiem

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
Grazyna88

Re: Na zakupy z dzieckiem

Post autor: Grazyna88 » 06 lip 2015 15:55

Nie zabieram dziecka na zakupy. Większość zakupów robimy w sklepie internetowym. Kolega polecił mi sklep i od tego czasu w nim robię zakupy. W trakcie biorę dziecko obok i mówię, że może wybrać 3 rzeczy i tyle też wybiera bez krzyku i płaczu, bo widzi to tylko na ekranie.

dynamical

Post autor: dynamical » 14 sty 2016 11:49

Na początku nie zabierałam, było za małe i nie widziałam sensu. No chyba, że przy okazji wchodziliśmy do jakiegoś sklepu. Teraz zdarza się, że idziemy razem, ale wcześniej ustalamy, co i w jakiej ilości kupujemy. Na przykład wie, że może wybrać sobie jedną parę spodni i dwie bluzeczki i tego się trzymamy. Ale ostatnio znalazłam fajny sklep dla dzieci Gliwice to są, ale mają też wersję internetową. No i jak nie chcemy wychodzić, a coś potrzebuję, to zamawiamy przez internet, ale też zanim wspólnie wejdziemy na stronę, ustalamy jakie są potrzeby.

Urankas
Kontakt:

Post autor: Urankas » 26 sty 2016 15:10

Nie chodzę na zakupy z moim dzieckiem, bo niestety nie dałabym rady. Ciągle krzyczy i jest nadpobudliwy.

bukowskaa

Post autor: bukowskaa » 01 cze 2017 20:17

Nie z każdym dzieckiem można spokojnie zrobić zakupy, ale czasami nie ma innego wyjścia. Moja dzidzia jest akurat bardzo grzeczna, wózek mam lekki, zwrotny, także nie mam problemu, mogę zrobić spokojnie zakupy i to nie tylko spożywcze. Jakbyście szukały wózka wielofunkcyjnego, to u mnie dobrze sprawdza się model Vicco Adamex, ma podwójny amortyzator i podwójny daszek.

biedroska

Post autor: biedroska » 07 cze 2017 16:07

doskonale to rozumiem, u nas zakupy z córą jak najbardziej dają radę, ale tylko w spacerówce (też adamex ale barletta, używaną po bratowej przejęłam ale śmiga jak nowa) bo jak próbowałam wybierać się z synkiem za rękę to zawsze kończyło się jakąś katastrofą, za to w wózku możemy wybrać się na najdłuższy shopping i nie ma najmniejszych problemów

thunder

Post autor: thunder » 08 cze 2017 08:59

Na zakupach może być trudno jeśli zabierzemy pociechę. Warto dlatego zajrzeć sobie do poradnika.

emanuela

Post autor: emanuela » 22 lis 2017 21:36

Kiedy tylko mogę kupuję przez internet, bo maraton po galeriach z dwójką dzieciaków, to niezła przeprawa. W tym roku prezenty świąteczne też zamówię w sieci. Dla dzieciaków wymyśliłam m. in. bardzo ciekawe moim zdaniem listy od Mikołaja, które można zamówić na elfi ich stronie internetowej. Są dwie opcje list, albo wideo, ale droga opcja chyba jest lepsza, bo dzieciaki usłyszą, jak święty zwraca się bezpośrednio do nich.

izabela44

Post autor: izabela44 » 24 lis 2017 11:42

Jest wyjście z sytuacji. Platforma Szopi.pl - o ta https://szopi.pl/. Można zamówić produkty ze swojego ulubionego sklepu, a zostaną one szybko i bezproblemowo dostarczone pod drzwi. Idealne rozwiązanie dla osób z małymi dziećmi.Wygodne, szybki i praktyczne.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 08 gru 2017 15:19

Ja nie cierpię zakupów z córką bo co jej nie pokarzę, to wszystko wybrzydza. Ostatnio kazałam jej robić sobie zakupy samemu w sklepie internetowym. Nich wybiera co jej się podoba. Ostatnio znalazła taki fajny sklep z odzieżą dla młodzieży http://reporteryoung.pl/ i muszę przyznać, że na prawdę fajne ciuchy. Kupiła kilka bluz i jakościowo fajne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”