Dobre buty dla dziecka

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
uotwarte

Re: Dobre buty dla dziecka

Post autor: uotwarte » 19 wrz 2016 17:13

Ważne, żeby w dziecięcych bucikach była profilowana wkładka zapewniają komfort.
Rozglądam się za butami na chłodniejsze dni szukam takich jak te kozaki primigi.

amelka

Post autor: amelka » 30 wrz 2016 14:22

Ja mam straszny problem z butami dla dzieci. Mają dość duże stopy a nie potrafią jeszcze wiązać sznurowadeł.
Dlatego zastanawiam się nad zamówieniem zamków błyskawicznych do butów. To świetna alternatywa dla sznurówek i butów na rzepy których nie znoszę. Korzystałyście może z takiego rozwiązania?

butomanix

Post autor: butomanix » 04 paź 2016 22:07

Dobrej jakości buty powinny być wykonane ze skóry licowej, nubukowej lub z zamszu. W przypadku obuwia przeznaczonego do turystyki lub zabawy w terenie, producenci stosują wstawki z siateczki, poprawiające wentylację. Górna krawędź cholewki powinna być zaokrąglona i wyprofilowana tak, by nie uciskać ścięgna Achillesa.
Warto zwrócić uwagę na usztywniony zapiętek zapewniający właściwą pozycję pięty oraz całej stopy. Podobną rolę spełniają noski w butach.

Ania22

Post autor: Ania22 » 27 lut 2017 19:54

Ja również polecam firmę Bartek. Buty są nadzwyczajnie wygodne i moje dziecko kocha w nich chodzić. :)

aldonka34

Post autor: aldonka34 » 25 sie 2017 22:37

Macie rację, najważniejsze w butach, to odpowiednio wyprofilowanie właśnie. Niedawno natrafiłam na buciki, które zapobiegają powstawaniu wad stóp, świetnie też są przystosowane do ewentualnych wkładek ortopedycznych. Są wykonane z naturalnej skóry, dzięki czemu skóra stóp może swobodnie oddychać, a dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych.

Baśka26

Post autor: Baśka26 » 29 wrz 2017 04:48

Przede wszystkim wygodne, odpowiednio wyprofilowane, ale i lekkie - takie powinny być najlepsze buty dla dziecka. Jakość jest ważna, ale pamiętajmy, że nie zawsze idzie w parze z ceną, uważam, że spokojnie można znaleźć dobre buty dziecięce też w niższych cenach, wystarczy tylko mieć trochę wiedzy na temat tego na co zwracać uwagę. Zresztą jak się już kilka par butów dla dziecka kupi to się wie później czego szukać :)
Teraz do szkoły zafundujemy sobie takie
Obrazek
(tu akurat z butyraj.pl/pol_m_Buty-dla-Dzieci_Buty-sportowe-dla-dzieci_Buty-na-wf-760.html)

micu

Post autor: micu » 30 wrz 2017 09:35

Super buty dla dzieci posiada w swojej ofercie firma Naturino.

mamaja

Post autor: mamaja » 10 lis 2017 17:22

to jak już mowa o butach sportowych to spory ich wybór znajdziecie też w Active Sklep http://www.active.sklep.pl/dzieci/dziec ... /buty.html. Znane marki takie jak Adidas czy New Balance - wysoka jakość a ceny według mnie bardzo rozsądne. Grunt to wybierać buty wygodne, lekkie i odpowiednio wyprofilowane.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”