Zabawki edukacyjne dla dzieci

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
kolonia

Re: Zabawki edukacyjne dla dzieci

Post autor: kolonia » 24 lip 2017 11:45

Nie wiem, jak Wy ale już dawno odeszłam od kupowania dzieciom zabawek. Zajmują one ich uwagę na krótki czas, a potem suma sumarum – i tak lądują w kącie. Staram się więc poświęcać dzieciom więcej czasu na wspólną zabawę i pomocne są mi w tym zeszyty z gotowymi scenariuszami zabaw. To seria Zabawy FundaMentalne, którą poleciła mi przedszkolanka. Znacie taki produkt? Znajdziecie tam aktywności, które stymulują każdą sferę rozwojową pociechy - motorykę, słownictwo, umiejętności kreatywnego myślenia, zaangażowania i wiele innych. Warto mieć je pod ręką!

izabiznes

Post autor: izabiznes » 27 wrz 2017 16:50

Ja uwielbiam robić zakupy w i internecie. Teraz bardzo często kupuję akcesoria oraz zabawki dla dzieci, mają bardzo duży wybór wszelkiego rodzaju akcesoriów dla dzieci a także korzystne ceny , lubię robić u nich zakupy.

zosia

Post autor: zosia » 29 wrz 2017 14:09

Klocki konstrukcyjne są fajną opcją, dziecko nie tylko można spędzić miło czas, ale rozwijać kreatywnośc, wyobraźnię, zdolności motoryczne. Warto kupować takie zabawki, które coś wnoszą do życia naszego maluszka :)

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 06 paź 2017 15:07

Takiego rodzaju zabawek dla dzieci istnieje na prawdę bardzo dużo :) Fajne jest to, że wiele osób nie kupuje już zabawek, które będą leżały w koncie po pierwszym tygodniu, ale takie edukacyjne, które potrafią zaciekawić dziecko na dłuższy czas :) Ostatnio kupowałem właśnie niedrogą, a zarazem bardzo ciekawą zabawkę, która pozwala na odkrywanie świata przyrody dla dzieci powyżej 6 lat. Posiadają tam również inne zabawki dla dzieci w różnym wieku ;)

iska

Post autor: iska » 14 paź 2017 02:31

A co myslicie o Stacyjce Szczeniaczka Pierwsze Słowa z Fisher Price? Ogladałam, czytałam no i sie zastanawiam nad kupnem. Wydaje się że dziecko zaciekawi i pomoże w nauce mówienia - siostrzeniec ma roczek, zastanawiam się nad takim prezentem . Chłopcy z reguły wolniej uczą się móić, może by go to wsparło w tej trudnej nauce mówienia?

Elka

Post autor: Elka » 15 paź 2017 23:44

iska pisze:
14 paź 2017 02:31
A co myslicie o Stacyjce Szczeniaczka Pierwsze Słowa z Fisher Price? Ogladałam, czytałam no i sie zastanawiam nad kupnem. Wydaje się że dziecko zaciekawi i pomoże w nauce mówienia - siostrzeniec ma roczek, zastanawiam się nad takim prezentem . Chłopcy z reguły wolniej uczą się móić, może by go to wsparło w tej trudnej nauce mówienia?
Jak najbardziej, tez sie przymierzam do kupienia bo wydaje mi się bardzo fajna ciekawa i może pomóc dziecku w mowieniu. Gdzieś czytałam że ma ponad 100 róznych dżwięków czyli słówek i piosenek i 3 tryby nauki. Poza tym można potem dokupić więcej klocuszków bo sa zestawy uzupełniajace, w tym podstawowym ze szczeniaczkiem jest 8 klocuszków.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”