Dobry logopeda w Krakowie

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
Biznesowa

Dobry logopeda w Krakowie

Post autor: Biznesowa » 23 maja 2016 17:34

Tak, jak w tytule wątku - jesteście w stanie polecić kogoś sprawdzonego?

gosh

Re: Dobry logopeda w Krakowie

Post autor: gosh » 25 maja 2016 13:19

Interesuje Cię jakaś konkretna dzielnica?

andalusya

Post autor: andalusya » 07 cze 2016 16:01

Od siebie mogę zarekomendować w tym miejscu Poradnię Logopedyczną powołaną przez Fundację Psychoterapii Rodzinnej. To w Śródmieściu jest, w Browarze Lubicz. Możesz sobie sprawdzić na stronce, jakie formy pomocy świadczą. Mają tam dobrych fachowców, kompetentnych i nastawionych na postawienie właściwej diagnozy i przeprowadzenie skutecznej terapii. Metody dobierają bardzo indywidualnie.

anastazja4390

Post autor: anastazja4390 » 11 sie 2016 13:49

A to koniecznie musi być Kraków? Bo ja słyszałam, że fajną specjalistę mają w trampolina-dzieci.pl a mają siedzibę w Warszawie. Może warto się zainteresować, jak nikogo konkretnego nie znajdziecie w Krakowie? W końcu, stolica nie jest aż tak daleko ;) A jak już chce się działać, to myślę, że tylko solidnie pomoc dziecku.

truskaweczka

Post autor: truskaweczka » 27 mar 2018 17:19

Nam udało sie znaleźć dobrego logopedę dopiero w Lublinie. Szukaliśmy specjalisty i trafiliśmy na verbis-logopedia.pl. Całe szczęście bo Pani była mobilna, przyjeżdzała do nas do domu i to chyba jeszcze bardziej pomagało bo teraz córka mówi bardzo płynnie.

Miranda

Post autor: Miranda » 12 cze 2018 18:19

Pamietajcie o tym, moje Drogie Mamy, ze oprocz pracy z logopeda - pozostaje jeszcze ciezka praca sam na sam z dzieckiem w domu. Moga w tym pomoc liczne pomoce naukowe i dydaktyczne, albo nawet gry. Ale gdzie je dostac? I jakie to maja byc, aby pomogly, a nie zaszkodzily? Ano np tutaj: https://www.eduksiegarnia.pl/logopedia - to ksiegarnia edukacyjna, ktora w swoim asortymencie posiada tylko i wylacznie sprawdzone i certyfikowane pozycje.

antonina

Post autor: antonina » 22 cze 2018 08:32

Jeśli chodzi o Warszawę to ja z czystym sumieniem mogę polecić ośrodek LOGOS DTR, znajdujący się na Targówku w Warszawie.Uczęszczałam tam z synem na terapię kilka miesięcy temu, Szybko i trafnie postawiona diagnoza, skuteczna terapia i pełen sukces w leczeniu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”