Coś dla niej i dla niego

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Awatar użytkownika
Biznesmenka

Coś dla niej i dla niego

Post autor: Biznesmenka » 04 mar 2013 18:36

Wasi mężczyźni doceniają bieliznę, czy raczej zastanawiają się po co ją kupować i w ogóle nosić, skoro i tak są ją zdejmuje ;> ?
Ja tam lubię mieć pod ręką jakiś sexy komplet bielizny i zawsze tłumaczę, że to jest coś nie tylko dla mnie, ale też dla niego. Wtedy mam jakąś wymówkę na nowy zakup :)

Awatar użytkownika
Madzia Datura
Kontakt:

Re: Coś dla niej i dla niego

Post autor: Madzia Datura » 05 mar 2013 07:46

Bardzo ładne kompleciki ;) tylko za co takie ceny ? ja rozumiem że za metkę ;) ale aż tyle :D

garsonka

Post autor: garsonka » 08 mar 2013 13:14

Raczej ani ja, ani mój partner nie przejmujemy się zbytnio bielizną - ma być czysta i wygodna, to przede wszystkim. Chociaż czasem wieczorem zdarzy mi się założyć coś bardziej fikuśnego i wtedy działa to na Niego, oj działa... ;-)

Awatar użytkownika
Madzia Datura
Kontakt:

Post autor: Madzia Datura » 08 mar 2013 19:47

tak, tak, należy pokusić ukochanego ;)

garsonka

Post autor: garsonka » 16 kwie 2013 13:37

Byle nie za często, bo się przyzwyczai :D Ja teraz coś specjalnego szykuję na noc poślubną ;-)))

Awatar użytkownika
Madzia Datura
Kontakt:

Post autor: Madzia Datura » 16 kwie 2013 13:53

garsonka pisze:Byle nie za często, bo się przyzwyczai :D Ja teraz coś specjalnego szykuję na noc poślubną ;-)))

Tak :D , ja też mam niedługo przed sobą noc poślubną, prawdę mówiąc dopiero na jesieni ale to przecież tuż tuż:) A co ciekawego planujesz ?

garsonka

Post autor: garsonka » 13 wrz 2013 11:22

Madziuuu, a Ty już jesteś po?? Ja na noc poślubną nie musiałam jednak nic kupować, bo od koleżanek i kuzynek dostałam na wieczorze panieńskim śliczny komplecik z satyny - połączenie czerwieni z czarną koronką, taka kusa sukieneczka i stringi do tego, a mój mąż uwielbia takie rzeczy :D

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 22 paź 2013 09:49

Ja sama również uwielbiam seksowną bieliznę ;)
Zamawiam w sklepach internetowych - jest tam większy wybór. I zgadzam się z tym, że jest to prezent zarówno dla niej jak i dla niego - mój mąż totalnie szaleje na punkcie takich seksownych fatałaszków.
Ostatnio zastanawiałam się czy nie kupić sobie takiego przebrania uczennicy i nie sprawić takiej niespodzianki swojemu mężowi z okazji naszej rocznicy ślubu.

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Post autor: tamirka » 19 lis 2013 07:28

Jeśli chodzi o prezenty to ja podarowałam swojemu mężowi jeden z takich scyzoryków i oczywiście zaopatrzyłam się w komplet takiej ładnej bielizny :) Mieliśmy bardzo przyjemny wieczór.

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 20 lut 2014 21:35

Kwestia na co to ma być. Jeśli chodzi o prezenty to zawsze można iść w klasykę. Dobre Zegarki zawsze są w cenie, jakby na to nie patrzeć. Warto po prostu się zastanowić czego Ona czy też On w tej chwili potrzebuje, a jednocześnie co sprawi mu radość. I tyle, prezenty to radość nic innego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”