Coś dla niej i dla niego

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
AdaWos

Re: Coś dla niej i dla niego

Post autor: AdaWos » 27 wrz 2016 13:17

polecam własny druk na tkaninach. ostatnio takie prezenty są dosyć modne i można fajnie spersonalizować nadruk, wystarczy tylko dobry pomysł np. wspólne zabawne zdjęcie, albo wizerunek ulubionego muzyka w jakiejś fajnej graficznej oprawie

Coldi

Post autor: Coldi » 16 kwie 2017 20:42

Myślę, że najlepiej postawić na jakieś akcesoria erotyczne. Może być to wibrator dla dwojga albo jakaś seksowna bielizna. Myślę, że to wystarczy by było ciekawiej. Jeśli nie wiesz gdzie zaopatrzyć się w takie rzeczy to ja polecałabym ci zajrzeć do sexownysklep.pl bo mają tam dość duży wybór i dobre ceny. Może akurat coś przypadnie ci do gustu :)

fiona45

Post autor: fiona45 » 13 cze 2017 18:40

Ja dla Siebie i dla Partnera często kupuje fajne dodatki w sklepach galanteryjnych do ubrania. Taka torebka męska czy damska , pasek do spodni , plecak i inne ciekawe dodatki galanteryjne. Fajne podobają mi się torby męskie. Myślę, że takie dodatek przyda się na różne wyprawy.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 13 lip 2017 22:11

Mój mężczyzna uwielbia wyzywającą, seksowną bieliznę. Całe szczęście, że ja dobrze się w takiej czuję - babcine majty to nie dla mnie. Ostatnio wspólnie wybieraliśmy komplety - w sklepie jest bardzo duży wybór, przy okazji zakupu bielizny zdecydowaliśmy się również na kilka fajnych gadżetów ;) Bardzo duży plus dla sklepu za to, że zapakowali przesyłkę w taki sposób, że nie można się było zorientować, co jest w środku ;)

Marzanna

Post autor: Marzanna » 14 lip 2017 17:00

Z racji opinii mężczyzn widzę, że im wygodniej żyć, tym lepiej. Kobieta zrobi, pełen brzuch, słodkości i kasa to normalka, ale gdzie do kurki nędzy trochę uczucia? No chyba jak się trafi robota po 22-ej, bo akurat mają ochotę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”