męska moda

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
piotrkaczmarek01

Re: męska moda

Post autor: piotrkaczmarek01 » 30 cze 2014 18:53

Z tego sklepu możesz śmiało kupować bluzy, tam są bardzo ładne wzory i kolory.

Nlix

Post autor: Nlix » 08 lip 2014 11:57

polecam fajnebluzy.pl sprawdzone, ładne, trwałe i niedrogie

modelmt87
Kontakt:

Post autor: modelmt87 » 09 lip 2014 10:51

Witam ja również nie lubię zakupów jakoś wolę jak moja kobieta znająca się na modzie robi zakupy mnie jakoś to nie kręci

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 24 sie 2014 10:29

Mój mąż też nie cierpiał zakupów. Na początku nie rozumiałam o co mu chodzi. Chciałam kupić koszulę, a ten nie chciał jej przymierzyć. Porażka. W końcu wydusiłam z niego, ze wstydzi się plam potu pod pachami. Jak sie denerwował, to oblewał się akurat potem. Zamiast mi powiedzieć, to wymyślał i denerwował się na mnie, a ja nie wiedziałam co zrobić. W końcu zobaczyła w telewizji perspiblock i kupiłam w aptece. Zażywa już drugie opakowanie i chyba jest lepiej, bo ostatnio nawet zdecydował sie przymierzyć koszulę i garnitur w sklepie. Może u niektórych facetów też tak właśnie jest jak z moim mężem, ale boją sie tego przyznać

nosleep

Post autor: nosleep » 02 wrz 2014 09:03

Mój luby ostatnio ma szał na koszule, takie te z elegantszych i dobrych jakościowo. Ostatnio przeglądałam internet i znalazłam sklep i zastanawiam się czy by mu nie kupić ze 2 koszul na imieniny.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 18 gru 2014 12:09

nosleep pisze:Mój luby ostatnio ma szał na koszule, takie te z elegantszych i dobrych jakościowo.
To powinnaś się cieszyć skoro facet dba o siebie i lubi się ładnie ubrać. Jak tak bardzo go jednak wzięło na koszule to podrzuć mu link do Repablo, sam kupiłem sobie tą, natomiast pod względem jakości koszule pierwsza klasa. Sam lubię dobre jakościowo rzeczy bo chociażby ze względu na charakter pracy w koszulach chodzę 4 dni w tygodniu co najmniej, a też lubię wyglądać dobrze. W tej chwili w gruncie rzeczy pomimo dużej ilości sklepów internetowych znalezienie dobrych jakościowo rzeczy w rozsądnych cenach wcale nie jest takie proste.

karinapal

Post autor: karinapal » 22 gru 2014 13:51

Jasne, że tak:) Trzeba się cieszyć, jeśli facet dba o siebie

just12345

Post autor: just12345 » 12 sty 2015 13:14

My z mężem zamawiamy ubrania ze stronki allinside.pl. Oczywiście zdarza się, że kupujemy również w sklepach stacjonarnych, ale prawdę mówiąc kupując w tym sklepie wychodzimy na tym lepiej, gdyż rzeczy są tanie, dobrej jakości a przede wszytkim w niskich cenach, co daje nam możliwość robienia większych zakupów.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 12 sty 2015 13:40

Szczerze powiedziawszy to na pewno nie zdecydowałabym się na zakupy w chińskich sklepach z uwagi na to,że większość ciuchów tam to są totalne podróbki. A sama wolę kupić coś drożej i mieć pewność,że jest dobrze wykonane. Poza tym znam wiele dziewczyn, które zrobiły zakupy w takich sklepach i niestety ale nie były z tego wcale zadowolone.
Wybór ubrań jest bardzo duży, w dobrej cenie można tam znaleźć zarówno koszulki jak i fajne tuniki ( bardzo wiele ubrań zamówiłam tam dla swojego męża...).
I jednocześnie sama wiem,żę są tam ciuchy dobrej jakości. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

ulalegowicz

Post autor: ulalegowicz » 13 sty 2015 02:37

Też jestem wyczulona na tandetę. Niestety w wielu niechińskich sklepach są chińskie rzeczy. Dlatego ja kupuje mężowi tylko firmowe rzeczy. On tandetę zniszczy w kilka dni i nie ważne czy to skarpety, marynarka czy buty... Na gwiazdkę kupiłam mu porządny zegarek Tissot, bo mogłam wybrać taki, który ma mocny i dokładny mechanizm, mocną kopertę i jest wodoszczelny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”