męska moda

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Awatar użytkownika
garsonka

Re: męska moda

Post autor: garsonka » 31 sie 2016 12:04

Mim zdaniem moda męska weszła na całkiem inny, wyższy poziom, Panowie znacznie bardziej przykładają uwagę do tego, jak wyglądają i umiejętnie dobierają poszczególne elementy garderoby. Jak z mężem wybieraliśmy nowe ubrania na lato, to sam wcześniej spędził kilka godzin na wyszukaniu porad odnośnie ubioru dla mężczyzn na lato i dopiero jak znalazł coś interesującego, to wtedy poszliśmy na zakupy.

ewelline

Post autor: ewelline » 06 wrz 2016 13:13

Dla mnie męska moda definiuje się nieco inaczej. Niekoniecznie to musi być krawat lub stylowy szal. Podobają mi się ciuchy jakie oferuje sklep MMA extreme hobby. Są one raczej w stylu sportowym, ulicznym wręcz, ale to właśnie mi się podoba.

Awatar użytkownika
Ombre_Clothing
Kontakt:

Post autor: Ombre_Clothing » 18 sty 2017 15:41

Jeżeli poszukiwane są konkret ubrania męskie to od razu z miejsca się polecamy. I czy potrzebny jest sportowy dres do biegania czy grania w piłkę, czy gustowny zestaw koszula + marynara, na pewno każdy mężczyzna z powodzeniem sę u nas odnajdzie.
A że ubrania są fajnej jakości i w rozsądnych cenach (!) to na pewno każdy będzie ZADOWOLONY! :thumbup: :king:
A w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą :right:

ewelinaaa92
Kontakt:

Post autor: ewelinaaa92 » 08 lut 2017 18:01

Fajny sklepik, ale każdy mężczyzna ma inny gust więc trzeba wybierać pod swojego ukochanego :)

Awatar użytkownika
Ombre_Clothing
Kontakt:

Post autor: Ombre_Clothing » 30 mar 2017 14:49

Zdecydowanie! Fajnym rozwiązaniem mogą się też okazać karty podarunkowe.
Wtedy można całkowicie oddać decyzję w ręce partnera :thumbup:

elabarbara

Post autor: elabarbara » 14 lis 2017 16:32

Ja kilka dni temu trafiłam przypadkiem na sklep z białymi koszulami męskimi . Byłam pozytywnie zaskoczona że jest tak spory wybór w atrakcyjnych cenach. Zastanawiam się którą wybrać, bo mój mąż uwielbia koszule. A że już niedługo święta to prezent już będzie. Jeśli też szukacie koszul dla waszych mężczyzn zobaczcie tutaj . Każda znajdzie coś dla swojego ukochanego.

ewelline

Post autor: ewelline » 21 lis 2017 21:34

To spójrz jeszcze tutaj https://modini.pl/6-modne-koszule-meskie . Mój mąż często kupuje te koszule, są bardzo dobrej jakości i niedrogie. Będą pasować na prezent jak ulał :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”