Organizacja wesela - od czego zacząć?

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Awatar użytkownika
Biznesmenka

Organizacja wesela - od czego zacząć?

Post autor: Biznesmenka » 25 sty 2014 11:48

Możecie coś podpowiedzieć?
Lepiej w ogóle zabierać się za to samodzielnie, czy nie tracić na to czasu i zatrudnić jakąś firmę? Podobno u nas, w Łodzi dobrze sprawdza się Symfonia.
Któraś z was organizowała wszystko sama i może powiedzieć, czy rzeczywiście jest z tym wszystkim tyle pracy?

Awatar użytkownika
green

Re: Organizacja wesela - od czego zacząć?

Post autor: green » 27 sty 2014 10:12

Jest bardzo dużo pracy,szczególnie jeżeli wesele ma być na dużą ilość osób, dlatego jeśli masz jakąś poleconą sprawdzoną firmę to nie zastanawiaj się. Miałam okazję bawić się na takim weselu na prawie 200 osób zorganizowanym przez firmę w Restauracji Cztery Pory Roku w Alwerni, jest tam przestronna dwupoziomowa sala balowa z wydzieloną częścią taneczną, doskonałe miejsce na świętowanie najważniejszego momentu w życiu.Jak zlecisz zorganizowanie przyjęcia weselnego firmie, na pewno dadzą Tobie kilka propozycji odnoście miejsca zorganizowania wesela.

Olun90
Kontakt:

Post autor: Olun90 » 27 sty 2014 21:18

Zacząć należy oczywiście od znalezienie odpowiedniego pana młodego ;)

jareckyxM8

Post autor: jareckyxM8 » 30 sty 2014 23:14

Błyskotliwa odpowiedź, nie powiem XD

Najlepiej zacząć od zrobienia listy. Proste, ale skuteczne.

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 08 lut 2014 14:08

Olun90 pisze:Zacząć należy oczywiście od znalezienie odpowiedniego pana młodego ;)
Dokładnie to samo chciałam napisać. A to wcale nie jest łatwe, potem to już tylko jakieś 99 rzeczy, ale to już przyjemność. Jakby któraś szukała osoby, dla której fotografia ślubna to pasja (i robi to bardzo dobrze) to zajrzyjcie sobie swiatloczuli.org, bardzo fajne portfolio i ogólnie opinia koleżanki, która jakiś czas korzystała.

P.s. Jak u Was jest z co łaska, dla księdza za ślub? W Toruniu koleżanka powiedziała, że co łaska zawołał 700 zł :/

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 23 lut 2014 22:31

Moim zdaniem warto zacząć od zorganizowania sali weselnej. Ja pomagałam ostatnio mojej kuzynce przy organizacji wesela, dobrze że udało nam się zarezerwować Hotel Poniatowski, bo inaczej nie mielibyśmy gdzie zorganizować wesele. Wszystkie terminy w fajnieszych miejscach były zarezerwowane na najbliższe 2 lata do przodu. Normalnie ludzie powariowali.

Lolka

Post autor: Lolka » 06 mar 2014 10:47

Jak organizowałam wesele to najpierw szukałam miejsca na nie. Później kapele i suknie. A i jeszcze biżuterię. Tą znalazłam bardzo szybko. Mieli duży wybór i bardzo ładne pierścionki, bransoletki czy kolczyki. Następnie to już takie dekoracje jak kwiaty, podwiązkę.

Lolka

Post autor: Lolka » 14 mar 2014 12:33

Moja koleżanka szukała niedawno dekoracje do kościoła i jakieś upominki dla gości. Mają tak różne dekoracje od kwiatów po pokrowce na krzesła. W ofercie są też jakieś tabliczki z kredą, balony ciasteczka z wróżbą dla gości. W wiele rzeczy się tam zaopatrzyła.

Filiz

Post autor: Filiz » 22 mar 2014 19:09

Lolka pisze:Jak organizowałam wesele to najpierw...

Jeżeli chodzi o kolczyki na ślub to polecam srebro.

bella91

Post autor: bella91 » 01 kwie 2014 14:49

My w pierwszej kolejności zrobiliśmy listę gości i podliczyliśmy budżet. Teraz rozglądamy się za salą w Warszawie. Jeśli możecie coś polecić to chętnie skorzystam z Waszych rad:) Powoli też szukam sukni, zależy mi na czymś skromnym ale bez przesady:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”