Organizacja wesela - od czego zacząć?

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Awatar użytkownika
Kinders44
Kontakt:

Re: Organizacja wesela - od czego zacząć?

Post autor: Kinders44 » 20 lip 2015 11:43

A czy któraś z Was myślała kiedykolwiek o tym aby przygotować pokazy fajerwerków na wesele? Myślę, że to nie jest taka codzienność, a na pewno wprawi gości w niemałe osłupienie :)

bella91

Post autor: bella91 » 20 lip 2015 15:55

Chcąc wypromować biznes związany z weselem warto dodać ogłoszenie na takie portale jak filmowanie-wesel.pl. My zajmujemy się filmowaniem wesel i z doswiadczenia wiem, że ogłoszenia są najlepszą formą reklamy. Z tego co wiem na tym portalu można dodać ogłoszenia za darmo. Dodając 1 pojawiają się dwa. Korzystaliście kiedyś? Sporo przyszłych młodych par tam zagląda.

pepitka

Post autor: pepitka » 01 sie 2015 15:22

Warto najpierw zarezerwować salę, a później zespół, dlatego, ze często jest problem żeby te dwie rzeczy ze sobą zgrać :)

Frania10

Post autor: Frania10 » 06 sie 2015 13:27

Jak już załatwisz te wszystkie niezbędne sprawy to możesz pomyśleć o czymś jeszcze. Jakieś fajne atrakcje na wesela na pewno urozmaicą tę wyjątkową noc. moja koleżanka miała na weselu fotobudkę i aż zaczęłam żałować, że u siebie tego nie miałąm. Świetna zabawa, a przy okazji pamiątka dla każdego gościa. Naprawdę da się przy tym zabawić :)
Im się mniej ludziom pokazujemy tym więcej o nas mówią.

mamik86

Post autor: mamik86 » 18 sie 2015 12:47

My zaczynaliśmy od rezerwacji sali - wspomnianych tu już Czterech Pór Roku. Wtedy trzeba było rezerwować 1,5 - 2 lata wcześniej i cudem nam się udało. Teraz podobno są zajęte terminy na 4 lata w przód... :shock: następnie wybraliśmy zespół, potem fotografa i kamerzystę. Te sprawy najlepiej załatwić na początku, bo potem można już spokojnie zająć się pomniejszymi. Nie wiem tylko, jak wygląda rezerwacja terminu na ślub cywilny, bo my braliśmy w kościele. Przyszliśmy do księdza pół roku wcześniej, zaklepaliśmy dzień i godzinę bez problemu, umówiliśmy się na spotkanie przedślubne. W ogóle wiele spraw do załatwienia było tylko na początku i końcu - od zaręczyn do ślubu minęło półtora roku, dlatego przez większość czasu nie wiedzieliśmy, co właściwie mamy robić :D

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 31 sie 2015 08:35

Na początku warto rozejrzeć się za salą, bo z tym może być największy problem. Potem lista gości, menu, wszelkie sprawy powiedźmy takie urzędowe:) Ja przed własnym weselem dość długo się zastanawiałam, jaką atrakcje możnaby jeszcze dodatkowo wprowadzić, wiecie tak żeby przyjęcie było wyjątkowe. Zdecydowałam się ostatecznie na występ orkiestry symfonicznej i muszę wam powiedzieć, że był to strzał w 10. Nie jednej osobie łezka zakręciła się w oku podczas występu. Dzięki takiemu małemu koncertowi, moje wesele na długo zostanie w pamięci gości.

karinapal

Post autor: karinapal » 11 wrz 2015 13:18

Od sali i menu:) Później dochodzi jeszcze orkiestra lub dj i chęć, by wszystko odwołać:)

Packa

Post autor: Packa » 18 wrz 2015 12:25

Jeśli szukacie sali weselnej to w Pogoria Residence mają bardzo ładną i dużą salę weselną. Możecie sprawdzić sobie. Hotel znajduje się w Dąbrowie Górniczej, uważam, że warto się tutaj wybrać, bo miejsce jest naprawdę piękne.

Bandzia

Post autor: Bandzia » 19 wrz 2015 17:42

na pewno od szukania sali weselnej. Potem jak juz wszystko ustalicie to warto pomyślec o róznych dodatkach dla gości - u znajomych ostatnio była fotobudka. Goście byli zachwyceni - zrobilismy młodym album pamiątkowy :)

raczkowa

Post autor: raczkowa » 25 wrz 2015 14:13

Jak organizowałam swoje wesele to zaczęłam od znalezienia odpowiedniej sali i zgania jej z orkiestrą. Bo to jest chyba najtrudniejsze. Jak się nam to już udało to poszliśmy do księdza, a na samym końcu załatwialiśmy kamerzystę i fotografa. Taka kolejność była dla nas optymalna. Ciężko było zgrać salę z kapelą, ale za to z kamerzystą i fotografem poszło z górki. W sumie bardzo ułatwił nam organizację wesela portal ślubny slubujetobie.pl, ponieważ za jego pośrednictwem również udało nam się wybrać świetne zaproszenia. Niby nic, ale zawsze to mniej chodzenia ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”