Organizacja wesela - od czego zacząć?

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Marta38

Re: Organizacja wesela - od czego zacząć?

Post autor: Marta38 » 15 lip 2016 17:08

Ważnych jest bardzo dużo rzeczy, ale chyba jedną z najważniejszych jest wybór odpowiedniego miejsca na wesele. Nie da się ukryć, że zarówno para młoda jak i goście weselni zapamiętują głównie to, gdzie się bawili. Piękne wtopienie hotelu w przyrodę i bardzo dobra organizacja wesel sprawia, że właśnie w takich miejscach jak to odbywają się najpiękniejsze wesela. Weźcie to pod uwagę :)

Sunsin

Post autor: Sunsin » 26 lip 2016 20:56

A mi się podobają takie wesela które odchodzą od tego sztywnego kanonu czyli nie sala, a natura + jakiś namiot jak nie będzie pogody, nie kamera tylko dobry fotograf. Nie zespół tylko np.

Coldi

Post autor: Coldi » 11 wrz 2016 15:21

Ciężko jest zaplanować wesele najlepiej jest kupić sobie organizer i wszystko dobrze rozpisać.
Nie zapomnij o uwzględnieniu jakiejś atrakcji na wesele.
Teraz modne są takie drink bary z barmanem. Myślę, że warto zainwestować w taką atrakcję

amelka

Post autor: amelka » 24 wrz 2016 15:33

My w pierwszej kolejności zaklepaliśmy datę w kościele bo baliśmy się, że później może być problem :)
Mamy już też zespół i zaproszenia. Ślubujemy w sierpniu 2017 i myslimy o weselu w plenerze. Liczymy na ładną pogodę ale gdyby nie dopisała wynajmiemy namiot. Namioty są bardzo duże i ładne, idealne na przyjęcia.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 08 sty 2017 22:42

Myślę, że organizację wesela trzeba zacząć od najważniejszego, czyli wynajęcia sali weselnej. My tak zaczynaliśmy. Organizowaliśmy wesele w Best Western Efekt Express w Krakowie. Mają tam dużo wesel, więc nie było łatwo o wolny termin. A potem poszło już z górki :)

biedroska

Post autor: biedroska » 19 kwie 2017 15:53

Organizację wesela najlepiej zacząć od szukania sali weselnej, bo z nią bywa najtrudniej. Te najlepsze sale mają długie terminy, więc warto sobie zaklepać wcześniej termin. Bardzo ładna sala jest w krakowskim hotelu best western efekt express, zobacz sobie.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 13 lis 2017 20:13

Sali to akurat trzeba szukać sporo wcześniej, wiadomo jak teraz wygląda sprawa z wolnymi terminami. Ale można bez problemu właśnie wcześniej wyhaczyc naprawde świetną salę tak jak nam się udało - Venge w łodzi:)

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 15 lis 2017 19:45

A robiłyście przyjęcia zaręczynowe? Ja mogę się pochwalić, że fajnie to wyszło. Wynajęłam salę w restauracji Salto w Warszawie i zaprosiłam najbliższą rodzinę i kilku przyjaciół niby z okazji urodzin narzeczonego (wtedy jeszcze chłopaka). Ale byli zaskoczeni, gdy ogłosiliśmy, że się pobieramy, stwierdzili zgodnie, że super niespodzianka :) No i ponieważ było co świętować wino lało się strumieniami, żartuję ;) Było bardzo podniośle i kulturalnie- obsługiwali nas profesjonalni sommalierzy, więc było to eleganckie przyjęcie. Bardzo byłam zadowolona, że tak to zaplanowałam. A Wy jakoś zaskoczyłyście bliskich tą nowiną?

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 07 gru 2017 09:02

My wynajęliśmy dużą halę namiotową od http://www.namiotyhalowe.pl/ :king: Od początku informowaliśmy naszych gości, iż wesele pozostaje wielką tajemnicą a także może się okazać wielką niespodzianką. Jak się później okazało, byli zachwyceni! Zabawa trwała do białego rana przy akompaniamencie dobrej muzyki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”