Wesele - kamerzysta - wawa

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
pepitka

Re: Wesele - kamerzysta - wawa

Post autor: pepitka » 18 kwie 2016 13:18

Bardzo fajnym miejscem na wesele w okolicy Warszawy jest restauracja Astoria.
Słyszałam wiele korzystnych komentarzy na ich temat, a z tego co sprawdzałam na stronie, to posiadają jeszcze wolny termin na sierpień 2016.

kralika

Post autor: kralika » 09 maja 2016 14:33

Jeśli chodzi o kamerzystę i fotografa na weselę to ja mogę polecić firmę Matari Studio. Miałam ich u siebie i na prawdę zrobili dobrą robotę, zdjęcia świetne, klimatyczne i estetyczne. Jakby ktoś chciał zobaczyć to są w galerii na stronie mataristudio.pl.

Coldi

Post autor: Coldi » 13 maja 2016 22:45

Jeżeli szukasz kamerzysty w Warszawie to koniecznie wbijaj tutaj weselewawa.pl, bo tam mają oferty wszystkiego co potrzebne do idealnego wesela :)
Kamerzysta, fotograf, samochód, zaproszenia i wiele innych rzeczy w jednym miejscu

bella91

Post autor: bella91 » 17 maja 2016 13:02

Kamerzysta na weselu to moim zdaniem swietny pomysł.
My planujemy ślub i wesele w Krakowie dlatego tam szukaliśmy kamerzysty. Trafiłam na profesjonalne wideofilmowanie - Aeonbrand i chyba zgłosimy się do tej firmy bo z tego co wiem mają bardzo duże doświadczenie i tworzą naprawdę przepiękne filmy. Zdjęcia z wesela też będą ale film jest dla nas najważniejszy.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 22 maja 2016 09:47

Chyba każda Panna Młoda chce mieć piękne zdjęcia ze swojego ślubu. Polecam zajrzeć na stronę Adamjaskot - to portfolio świetnego fotografa ślubnego, który jeździ po całej Polsce i robi wspaniałe zdjęcia.

Linett

Post autor: Linett » 06 cze 2016 09:49

Jak dla mnie kamerzysta na weselu jest obowiązkowy, chociaż wiem, że zdania mogą byc podzielone ;) Ale fajnie po kilku czy nawet kilkunastu latach będzie obejrzeć sobie taki film, najlepiej w gronie rodziny lub przyjaciół i powspominać...

arlett

Post autor: arlett » 21 cze 2016 20:59

My nie będziemy mieć kamerzysty. Fotogram w zupełności nam wystarczy :) Póki co szukamy sali. Po głowie chodzi mi hotel 3 trio w Białymstoku. Mają przepiękną salę i smaczne menu. Poza tym bardzo podobają mi się pokoje. Myślę, że wszyscy byliby zadowoleni z tego miejsca.

zdetka

Post autor: zdetka » 30 mar 2018 19:00

Myślę, że najlepszym sposobem będzie jak zobaczysz oferty dostępne na filmy-wesele.pl. Jednak każdy z nas ma nieco inny gust, każdemu podoba się coś innego. Niemniej jednak jestem pewna, że na tym portalu znajdziesz kamerzystę który spełni Twoje oczekiwania względem jakości a także ceny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”