takie twoje hobby

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Awatar użytkownika
garsonka

Re: takie twoje hobby

Post autor: garsonka » 14 gru 2012 13:56

A mój facet namawia mnie, żebym pracowała z domu - tłumaczy, że chodzi o zlikwidowanie problemów z dojazdami, moją wygodę i możliwość skupienia się (w biurze jest za głośno :P), ale węszę w tym jakiś podstęp... :> Jeśli liczy na mieszkanie wysprzątane na błysk i dwudaniowe obiadki z deserem, to się zdziwi... :mrgreen: :twisted:

kozako

Post autor: kozako » 26 lut 2013 14:43

dokładnie, nie daj z siebie zrobic kury domowej:)

Awatar użytkownika
Biznesmenka

Post autor: Biznesmenka » 27 mar 2013 14:21

Wiele jest zalet pracy w domu, choć przy dziecku to czasem człowiek chciałby się wyrwać trochę. Ja w tej chwili wykorzystuję każdą wolną chwilę przy komputerze na to co mnie trochę odstresowuje - planuję nasze wakacje, szukam fajnych miejsc itd. No ale takie chwile zdarzają się rzadko - facet musi zrozumieć, że to że się nie tyra jak wół poza domem przez 8 godzin, nie znaczy, że w domu nie pracuje się wcale. Gdyby zamienił się na kilka dni, to pewnie szybko by zrozumiał jak to wygląda.

Awatar użytkownika
green

Post autor: green » 11 kwie 2013 10:30

Znalazłam na to sposób.Zaczęłam się interesować tym co On robi -tak dociekliwie pytać na przykład a do czego służą te obrabiarki do drewna. Dzięki temu mamy więcej wspólnych tematów.Ale fakt z mężczyznami czasami bywa trudno, nadają na jakiś innych falach.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 16 kwie 2013 14:57

Haha, wczoraj odbyłam pogawędkę z moim wspaniałym mężczyzną. Próbowałam Mu wytłumaczyć, że to, iż siedzę obok Niego nie oznacza, że może mnie odrywać od kompa na zasadzie "choć Ci coś pokażę", albo "A może teraz Ty nam zrobisz kawę?", bo ja tu pracuję! Niby coś tam do Niego dotarło, ale dziś jak pisałam artykuł, to znów mi przylazł i coś tam gadał :D Wolę, jak On ma na rano do pracy, wtedy ja siedzę sobie w ciszy i robię swoje, a On się cieszy, bo jak wraca, to od razu dostaje gorący obiadek ;-)

Awatar użytkownika
Madzia Datura
Kontakt:

Post autor: Madzia Datura » 16 kwie 2013 20:23

garsonka pisze:Haha, wczoraj odbyłam pogawędkę z moim wspaniałym mężczyzną. Próbowałam Mu wytłumaczyć, że to, iż siedzę obok Niego nie oznacza, że może mnie odrywać od kompa na zasadzie "choć Ci coś pokażę", albo "A może teraz Ty nam zrobisz kawę?", bo ja tu pracuję! Niby coś tam do Niego dotarło, ale dziś jak pisałam artykuł, to znów mi przylazł i coś tam gadał :D Wolę, jak On ma na rano do pracy, wtedy ja siedzę sobie w ciszy i robię swoje, a On się cieszy, bo jak wraca, to od razu dostaje gorący obiadek ;-)
Ci nasi mężczyźni to zawsze się cieszą na ciepły obiadek :D mi czasami doskwiera brak ciszy przy pracy ... eh

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 22 kwie 2013 15:07

Oj, co do ciszy, to ja w tym względzie bardzo musiałam zmienić swoje przyzwyczajenia, ale po kilku miesiącach udało mi się nauczyć takiego wyłączania się - jak się skupiam na pracy, to nie słyszę tego, co się dzieje dookoła mnie :) Ale kosztowało mnie to sporo pracy nad sobą.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 28 lis 2013 13:00

ja uwielbiam fotografię, kupiłam sobie doby aparat nikona i teraz wszędzie robię zdjęcia ;) a najwięcej mojej rodzinie. Teraz przyszedł czas na wydrukowanie zdjęć i postawiłam na nowoczesną formę czyli fotoksiążki jest tam bardzo prosto wytłumaczone jak je zamówić oraz stworzyć projekt.

nales

Post autor: nales » 26 gru 2013 17:38

Moje hobby? Modelarstwo szczególnie samolotowe :) Około 100 samolotów w kolekcji, a końca nie czuć i nie widać :)

Antygona88

Post autor: Antygona88 » 09 sty 2014 19:34

oo zarzuć jakieś foty uwielbiam modele lotnicze

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”