takie twoje hobby

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
ciastko

Re: takie twoje hobby

Post autor: ciastko » 11 sty 2014 17:44

moim hobby jest gotowanie i fotografia :) :king:

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 08 lut 2014 14:05

No i Panie dałam się namówić, po długich bardzo, długich namowach. Mąż mnie przekonał do skoku w tandemie. Ogólnie nigdy tego nie robiłam i boję się cholernie, ale kiedyś trzeba spróbować. Któraś z Was skakała już? Czy nogi mocno się trzęsą? Ogólnie warto przejrzeć ofertę strony bo bardzo dużo różnego rodzaju kursów i szkoleń można u nich znaleźć. Spadochrony to akurat taka skrajność i marzenie mojego męża.

gagatka

Post autor: gagatka » 13 maja 2014 22:06

Niestety, kobieta pracująca w domu zawsze będzie miała pod górkę, bo skoro już w tym domu "siedzi" to nie tylko pracuje ale zajmuje się dzieckiem, zwierzakiem i domem! Czyli mamy 3 etaty! :-) Praca zawodowa, opiekunka i "gosposia". A panowie, cóż - oni swoje ;-)

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 03 cze 2014 14:24

Sama zawsze lubiłam malować ;) Pamiętam jak w dzieciństwie całe dnie malowałam i mama trochę na mnie krzyczała, że powinnam się więcej uczyć.
Niemniej wiele mi z tego zostało. Mimo,że czasu jest momentami niewiele to staram się wygospodarować te kilka godzin w tygodniu kiedy mogę się ,,wyżyć" artystycznie. Ostatnio kupiłam sobie na przykład takie profesjonalne farby do szkła i maluję na różnych rzeczach. Spod mojej ręki wyszedł już kubeczek dla córci, kilka malowanych butelek, które teraz zdobią mi parapet. Na ten weekend zabieram się już za trudniejszą robotę czyli kieliszki ;)
Warto jest zainwestować w profesjonalne farby ( w linku jest sklep, w którym takie można sobie kupić) - zupełnie inna jakość, kolory.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 05 lut 2015 15:03

Ja do swojego hobby mogę zaliczyć wędkarstwo. Od czasu do czasu lubię z kumplami wyjechać na ryby. Jest to bardzo relaksujące hobby, więc zachęcam do spróbowania połowów.

szklo1989

Post autor: szklo1989 » 07 lut 2015 13:28

Ja uwielbiam robić na drutach a i pragnę jeszcze nauczyć się od teściowej szydełkowania:)

Freddy

Post autor: Freddy » 18 paź 2015 20:18

Moje hobby to mój ogród. Spędzam tam każdą wolna chwilę :) Za to hobby mojego męża jest dla mnie dość nietypowe. Interesuje się kombajnami :D Serio..i próbuje mnie tą pasją "zarazić" . Mnie to niekoniecznie interesuje ale czego sie nie robi dla kochanego męża :) czytam i udaję że rozumiem ;)

Keira

Post autor: Keira » 19 paź 2015 08:33

Niestety czasem trzeba cały czas przypominać i podkreślać o wadze naszej pracy, nawet jeśli jest ona wykonywana w domu przed komputerem;. jasne, ze czasem pozwolę sobie dosłownie na kilka minut relaksu, ale nie ukrywajmy praca przed komputerem tez jest mecząca dla naszego ciała i oczu!

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 27 paź 2015 16:53

Ktoś z Was wspominał tutaj o ogrodzie. Sama też traktuję go jako swoje hobby i spędzam w nim mnóstwo czasu. Poza uprawą kwiatów i innego typu roślin ozdobnych, posiadam także may warzywnik i cieszę się ładnie rosnącymi marchewkami i sałatami różnych odmian, a nawet własnymi ziemniaczkami. Podaję im nawozy dolistne w śladowych ilościach, a mimo i to i tak pięknie obradzają, co niezmiernie mnie cieszy.

karinapal

Post autor: karinapal » 31 paź 2015 08:33

Ja coraz częściej próbuję rozwiązać teraz kostkę rubika.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”