Wasz stosunek do motocykli

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Ramona34

Re: Wasz stosunek do motocykli

Post autor: Ramona34 » 10 lip 2017 08:55

Sezon motocyklowy mamy w pełni. Lubię motocykle, choć potrafią nieźle hałasować. Ten warkot jest jednak przyjemny dla mojego ucha.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 28 lip 2017 16:08

My z mężem uwielbiamy motocykle. Mąż nawet jeździ codziennie motocyklem do pracy. Niedługo ma trzydzieste urodziny i chce mu kupić coś super wypasionego. Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak kurtka motocyklowa.

nektarynka

Post autor: nektarynka » 07 sie 2017 17:01

Ja uwielbiam motocykle, ale boli mnie fakt, że strasznie je kradną. Ze znajomą z którą jeździmy sobie motorkami zdecydowałyśmy się na taki system monitorowania motocykli z Konsalnetu - 50 zł miesięcznie a zabezpieczenie przed kradzieżą pełną parą. Teraz nic tylko śmigać po szosach

Niun

Post autor: Niun » 08 sie 2017 09:52

A ja nie lubię. Niestety nie oszukujmy się, ale większość wypadków to motocykle. Ktoś nie umie prowadzić motoru, a porywa się z motyką na słońce.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 11 sie 2017 08:11

mnie to w sumie obojętne, ważne żeby na drodze nie zachowywali się jakby byli pannami dróg i autostrad.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 02 paź 2017 20:37

Nie wiem skąd takie statystyki. Przecież motocyklistów na drodze jest zdecydowana mniejszość i wcale nie stanowią oni większości wypadków. Co nie zmienia faktów, że wybierając się na przejażdżkę, trzeba się odpowiednio zabezpieczyć. Koniecznością jest kask taki jak https://moto-tour.com.pl/pol_m_Dla-moto ... 14087.html Dzięki temu bedziecie w stanie zwiększyć Wasze bezpieczeństwo podczas jazdy motocyklem.

chimera

Post autor: chimera » 17 paź 2017 09:45

Co to ma znaczyć "czy pozwoliłabym"? A czy on jest moim dzieckiem, że powinien czekać na moją zgodę? Bądźmy poważni, jesteśmy dorośli. Jeżeli naprawdę tego chce i o tym marzy - ok, niech kupuje. Nie zabroniłabym tego swojemu mężczyźnie, ale raczej porozmawiała z nim na temat ewentualnych konsekwencji i tego, by miał na uwadze również mnie i dziecko. Bo bez niego nie będzie już tak kolorowo :) Jeżeli kocha i szanuje to będzie przynajmniej starał się jeździć bezpiecznie. Z kolei takiego zabraniania i rozkazywania nigdy nie rozumiałam, mam zbyt partnerskie podejście do związku. Wyobrażacie sobie gdyby Wasz mężczyzna wydawał Wam pozwolenie na kupno nowych butów? Tak, wiem że to sprawa zupełnie innego kalibru, ale chodzi po prostu o samą zasadę. Nie chodzi o samowolkę, tylko o konsultację z sobą swoich różnych pomysłów. Może się głupio przyczepiłam, ale bardzo nie lubię takiego sformułowania "pozwalam, nie pozwalam" :)

basia123

Post autor: basia123 » 13 lis 2017 08:55

A mnie to bardzo kreci, ze moj facet jezdzi na motorze...w zasadzie na motor mnie poderwal :D Jesli jest to jego pasja, to zdecydowanie nie mam nic przeciwko...wiem, ze dobrze jezdzi sie nie martwie. Rownie dobrze, moze zginac jadac na rowerze,a utem itp... mam nawet taka koszulke https://cotomoto.cupsell.pl/produkt/919 ... rwona.html , ktora nosze z duma :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”