Małżeńskie problemy

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
tujunga

Re: Małżeńskie problemy

Post autor: tujunga » 15 lis 2016 17:56

Warto udać się do specjalisty, na początek nawet indywidualnie. Znajdź jakąś dobrą poradnię, psychologa albo nawet seksuologa. Odpowiednio poprowadzona terapia potrafi zdziałać cuda. :-)

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 21 lis 2016 21:15

Ja polecam jak najbardziej plastry antykoncepcyjne. Moim zdaniem sprawdzają się bardzo dobrze, nie ma z nimi problemu i używa się je tylko raz na tydzień i tyle.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 23 gru 2016 17:22

Możliwe, że mąż nie jest już Tobą zainteresowany, albo mu się znudziłaś. Możliwe też, że znalazł sobie inną kobietę i Cię po prostu zdradza. Wynajmij prywatnego detektywa z MB Detektywi, a przekonasz się sama skąd ten problem wynika.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 29 gru 2016 12:55

Może mąż ma problemy z erekcją. Może kup mu tabletki Lang Men. Działają przez 24 godziny po 30 min od chwili zażycia. Poprawiają jakość , wydłużają czas stosunku a erekcja jest dłuższa.

tujunga

Post autor: tujunga » 07 sty 2017 19:38

Teraz tak pomyślałam, może zaproponuj jakieś dobre tabletki na potencję? Coś w stylu Dr. Penigreat? Albo zamów sama i zrób mężowi niespodziankę, zobaczysz jaki będzie zadowolony, jak wszystko zacznie wracać do normy :)

gaja

Post autor: gaja » 25 lut 2017 00:55

Tylko psycholog jest w stanie ocenić sytuację i nam pomoc. Z tego co wiem, to w Psychomedic są naprawdę świetni specjaliści, do których warto się udać. Koniecznie zastanówcie się nad takim rozwiązaniem. Plusem jest też to, że można się tam umówić online. rejestracja jest dostępna całą dobę.

Lelka

Post autor: Lelka » 01 mar 2017 20:37

Kryszka pisze:Dziewczyny, a nie pomyślałyście, że przyczyną waszych problemów może być także źle dobrana antykoncepcja? Często lekarze przepisują nam z automatu pigułki nie zastanawiając się czy faktycznie dana pigułka jest akurat dla nas najlepsza. A przecież są jeszcze inne metody jak chociażby plastry antykoncepcyjne, polecam poczytać o nich więcej, może akurat okaże sie, że jest to coś dla was !
Oczywiście, ze nieodpowiednio dobrana antykoncepcja czy przepisana tak po prostu z kopyta może być przyczyną spadku libido. Ja tabletki w końcu zmieniłam łącznie z ginekologiem na wkładkę hormonalną levosert. Pierwszy ginekolog właśnie tak z biegu mi przepisywał antykoncepcję ten drugi przez zaproponowaniem i założeniem mi tej wkładki porobił cały szereg badań czy oby na pewno będzie ona dla mnie dobra. I wiecie co? Moje libido wróciło z nią do normy :)

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 17 kwie 2017 19:08

Na te problemy ostatnio widziałam super tabletki na ulotkazdrowia.pl - zytax. Możecie spróbować. W życiu różnie bywa i zdarzają się takie problemy nie tylko u was, nie ma się czego wstydzić tak naprawdę. Tabletek aż 60 , więc wystarczą na trochę.

mokka

Post autor: mokka » 27 maja 2017 21:55

Mi się libido poprawiło jak zmieniłam antykoncepcję na tabletki belara. Mają bardzo małą ilość hormonów które są bardzo zbliżone do naszych naturalnych dlatego tak jest dobrze tolerowana

garsonka

Post autor: garsonka » 14 cze 2017 18:03

najpierw postawiłabym na szczerą rozmowę, jeśli inne rozwiązania nie przyniosą skutku, wtedy udałabym się do specjalisty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”