Małżeńskie problemy

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Polkia

Re: Małżeńskie problemy

Post autor: Polkia » 24 wrz 2017 13:38

Jestem tego samego zdania. Jeżeli obie strony tego chcą to na pewno jest jakieś wyjście z sytuacji.

gaja

Post autor: gaja » 27 wrz 2017 19:58

Zdecydowanie polecam Klinikę Psychomedic. To bardzo dobra klinika. Rejestracja jest u nich między innymi telefoniczna pod nr 22 253 88 88 . Uważam, że warto zawsze sięgać po pomoc do najlepszych.

zdetka

Post autor: zdetka » 26 paź 2017 09:40

Może zabrzmi to dziwnie, ale ja wierzę że każdy moment jest dobry aby zacząć żyć na nowo. Trzeba czerpać z życia to co najlepsze, brać je garściami. Nie wiem czy znacie https://betania.pl/ ? Jest to portal randkowy, który skupia w sobie ludzi wierzących w Boga. Tam bez wątpienia możemy znaleźć tą odpowiednią połówkę.

Natanielka

Post autor: Natanielka » 06 lis 2017 06:58

bekk91 pisze:
22 wrz 2017 12:19
Ciekawe problemy macie, według mnie z każdych problemów jest wyjście !
Pewnie że tak, nawet jeśli miałby być to rozwód... bo czasami niestety nie ma czego ratować... Przezyłam to niestety na własnej skórze. Dwa lata walczyliśmy, choć może powinnam napisać walczyłam i prócz zszarganych nerwów nic z tego nie miałam. W końcu rozwód to była ostatnia deska ratunku dla mnie. I nawet podczas rozwodu mój były nie umiał sie zachować jak człowiek tylko próbował mi na złość zrobić. Jedyną pociecha było to ze miałam dobrego adwokata - mec. Budrewicza, który sie wszystkim zajął i z wielkim spokojem i profesjonalizmem przeprowadził mnie przez najgorszy okres w moim życiu.

Szymonka

Post autor: Szymonka » 16 lis 2017 13:30

Jak dla mnie gdy mamy choć trochę wątpliwości to powinniśmy w jakiś sposób to sprawdzić. Dobrym rozwiązaniem , może byc skorzystanie z pomocy detektywa takiego jak http://www.miklas-nowicki.pl/ . Profesjonalnie i dyskretnie zajmą się sprawą a Ty bedziesz miała pewność, czy Twoje podejrzenia są słuszne, czy jednak jesteś przewrażliwiona.

mama89

Post autor: mama89 » 06 gru 2017 20:55

Czasami niestety takie małżeńskie problemy kończą się sprawą rozwodową, w takich sytuacjach najlepiej udać się do adwokata i nie działac na własną rekę. Jeśli faktycznie będzie potrzebny adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym i spadkowym w tej kancelarii http://www.przybylowski.pl/kontakt/ uzyskacie pomoc. Kancelaria dzięki wiedzy i bogatemu doświadczeniu rozwiązuje szybko powierzoną sprawę. Specjalizacja poszczególnych prawników jest gwarancją prowadzenia sprawy skutecznie i na najwyższym poziomie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”