Małżeńskie problemy

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Małżeńskie problemy

Post autor: tamirka » 04 lip 2014 10:19

Jesteśmy małżeństwem od około 4 lat a ja coraz więcej myślę o rozwodzie. Najzwyczajniej w świecie nie potrafię się dogadać z moim mężem. Nagromadziło się sporo różnic między nami. Ostatnią deską ratunku wydaje się być jakaś forma terapii małżeńskiej. Czy znacie kogoś w Szczecinie od tych spraw?

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Re: Małżeńskie problemy

Post autor: jagodka » 04 lip 2014 13:37

Nie jesteście jeszcze małżeństwem tak długo aby myśleć o rozwodzie. Myślę,ze są to jedynie przejściowe problemy tak więc warto jest jednak poszukać rozwiązania.
Myslę,ze mogę Ci pomóc ponieważ sama jestem z Twojego miasta a w zasadzie z okolic i również swego czasu skorzystaliśmy z pomocy psychologicznej w tym zakresie.
Pani psycholog, która ją przeprowadza to bardzo miła i ciepła osoba ale jednocześnie potrafi udzielić celnych uwag, W naszym małżeństwie zawiodła komunikacja - ja chowałam w sobie urazy, on również . Wszystko narastało i w końcu wybuchały mocne kłótnie, w których wytaczaliśmy na siebie najsilniejsze działa.

boyork

Post autor: boyork » 07 lip 2014 12:30

Moim zdaniem zawsze warto walczyć o małżeństwo, chociaż zdaję sobie sprawę, że czasami jedno z małżonków nie ma już na to ochoty. Moja znajoma ze swoim mężem chodziła do poradni Alter Ego we Wrocławiu, z tego co wiem nie było łatwo i musieli zmierzyć się z problemami, które zamiatali pod dywan, ale im się udało naprawić relacje. Teraz aż miło się na nich patrzy, myślę, że warto próbować.

seneka

Post autor: seneka » 15 lip 2014 02:24

Walcz o małżeństwo, musicie znaleźć w sobie to co was skłoniło do małżeństwo, każdego dnia przypominajcie sobie o wydarzeniach, które was zawiodły przed ołtarz. Nie daj ponieść się emocją, bo możesz wiele stracić.

Karolcia89

Post autor: Karolcia89 » 26 sie 2014 09:52

ostatnio bardzo się pokłóciłam ze swoim mężem prawie wyrzuciłam Go z domu... ale porozmawialiśmy o naszym związku. Dał mi nawet mały skromny upominek na zgodę, czasem warto iść na kompromis żeby uratować związek i mieć przy sobie mężczyznę którego się kocha

nosleep

Post autor: nosleep » 08 wrz 2014 10:31

W Warszawie jest bardzo dobry specjalista od problemów małżeńskich - Marta Wiśniewska.

margo903

Post autor: margo903 » 12 wrz 2014 18:15

terapia czasem pomaga. Dla mnie jednak rozwiązaniem okazała się separacja. Miałam czas na przemyślenia,mąż też. Odpoczęliśmy od siebie i znowu od jakiegoś czasu ze sobą rozmawiamy. Taką decyzję podjęliśmy wspólnie, dużo czytaliśmy o tym i wszystko wskazuje na to, że do siebie jednak wrócimy :)

Vicek

Post autor: Vicek » 21 paź 2014 11:35

Nie ma związków idealnych... ale czasem ludzie potrafią się dogadać bez psychologa od razu

karolcia9134
Kontakt:

Post autor: karolcia9134 » 25 paź 2014 18:24

Często jest tak, że gdy widzimy, że nie jest tak jak sobie wyobrażaliśmy, to szukamy najłatwiejszego wyjścia (czyli rozwód). O ile to naprawdę nie są baaardzo znaczące różnice to wszystko jest do odratowania.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 20 lis 2014 09:01

Zgodzę się z Karolcia!
Mój problem małżeński nie polegał na różnicach (bo takie też były) , ale na zbyt małym przyrodzeni męża. Nie miałam orgazmów, a jego członka prawie wcale nie czułam.
A co gorsze to jak porozmawiać o tym z mężem!
Też przeszliśmy terapię, a później zdecydowaliśmy się na tabletki na powiększenie penisa, które o dziwo pomogły :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”