Małżeńskie problemy

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Sunsin

Re: Małżeńskie problemy

Post autor: Sunsin » 14 kwie 2016 11:42

karolcia9134 pisze:Często jest tak, że gdy widzimy, że nie jest tak jak sobie wyobrażaliśmy, to szukamy najłatwiejszego wyjścia (czyli rozwód). O ile to naprawdę nie są baaardzo znaczące różnice to wszystko jest do odratowania.
Po pierwsze rozwód to nie najprostsze tylko najtrudniejsze rozwiązanie i nie zgadzam się rónież, że wszystko jest do odratowania. Jeśli czujesz, że to nie to to lepiej się rozwieść niż trwać w tym dłużej i odkładając rozpad małżeństwa o kilka miesięcy czy lat. Jak ktoś nie ma pewności co zrobić czy jest gotowy na rozwód co będzie udajcie się do doświadczonego prawnika on Was pokieruje doradzi. W Warszawie mecenas Budrewicz to bardzo sympatyczny, a przede wszystkim doświadczony prawnik. Kiedyś trzeba zrobić ten pierwszy krok.

bizneso

Post autor: bizneso » 15 maja 2016 20:14

U mnie w związku niestety też wkradła się rutyna. Moja kobieta w ogóle nie miała ochoty na sex i namiętności.
Postanowiliśmy coś zmienić i nieco urozmaicić nasze życie seksualne. Myśleliśmy już o seks terapii itp, ale kiedyś wpadłem na pomysł i zaczęliśmy oglądać sex filmy. Celowo wybrałem bardziej delikatne filmy, bez jakichś ostrych udziwnień. Po paru "sesjach" nasz sex w końcu jest taki jak być powinien, a moja małżonka po prostu szaleje w łóżku. :twisted:

RenuJi

Post autor: RenuJi » 27 maja 2016 19:38

Prawda jest taka, że wcześniej czy później w związku pojawią się problemy, czy to związane z rutyną, czy też po prostu brakiem fantazji. Często jesteśmy zbyt zmęczeni pracą i codziennymi obowiązkami, aby myśleć np. o wspólnie spędzonym romantycznym wieczorze, a jest to bardzo potrzebne dla umocnienia relacji. Ja tak sobie myślę, że zamiast niejako tłamsić swoje emocje, warto o nich szczerze porozmawiać, chociażby przy udziale seksuologa z PsychoMedic. Tamtejsi lekarze mają na swoim koncie już wiele uratowanych związków i jeśli sami sobie nie radzimy z własnymi kłopotami małżeńskimi, warto zdać się na wiedzę specjalistów.

asap

Post autor: asap » 28 maja 2016 09:09

Dokładnie, problemy są zawsze:( Nawet kiedy jest super to my się doszukujemy (chodzi mi ogólnie o ludzi, a nie tylko o kobiety:)). Ale ostatnio gdy poczułam takie zawahanie zaczęłam czytać sobie artykuły i trochę to ostudziło moją zaciętość i chęc walki. Czasem wystarczy usiąść i porozmawiać.. może to kwestia niezrozumienia lub braku czasu..

Awatar użytkownika
zorbi

Post autor: zorbi » 14 cze 2016 15:29

Warto każdego dnia dbać o swoją relację z mężem - to zaprocentuje. Szkoda, że niektórzy przypominają sobie o tym kiedy jest już za późno.

pepitka

Post autor: pepitka » 06 lip 2016 13:11

Mój połówek teraz mieszka 500 km ode mnie i musimy sobie pokazywać, że dalej nam super zależy. Teraz zbliża się nasza rocznica i chcę mu wysłać tort na odległość. Co sądzicie? Strona załatwi za mnie cukiernie i dostawę, więc plus dla mnie. :D Co sądzicie?

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 10 lip 2016 17:50

W sypialni pojawia się rutyna, a do tego ludzie nie potrafią rozmawiać o seksie i problemach. Utarło się, ze jak coś nie wychodzi to wina kobiety. A to mężczyźni coraz częściej mają problemy. Jak twój partner zacznie unikać seksu, to właśnie mogą być problemy z potencją . . Suplement Long Men zażyty 30 min przed stosunkiem rozwiązuje problem.

bierka

Post autor: bierka » 17 lip 2016 18:05

mamuśka58 dokładnie tak jest jak mówisz, mój mąż miał problemy z potencją, były wymówki, były kłótnie. Nie chciał rozmawiać o problemach łóżkowych, które przekładały się na problemy w małżeństwie. Dopiero po "x" kłótni, porozmawialiśmy tak od serca. Okazało się że unikał bliskości z powodów problemu z osiągnięciem wzwodu. Brał erekton fast, kochaliśmy się, erekcja po tabletkach następowała po około 45 minut. Jest naturalny, ziołowy, z pieprzem kajeńskim, selenem, cynkiem.

agrafka13

Post autor: agrafka13 » 10 sie 2016 14:41

Często tego typu problemy prowadzą do rozwodów. Przykre to ale tak się dzieje. Tak było i u nas. Nie potrafiliśmy sobie z tym poradzić a teraz adwokat radzi sobie z naszym rozwodem. No cóż i tak bywa.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 13 sie 2016 20:06

Olejki do masażu możesz również kupić w sklepie internetowym. Dodatkowo też różne suplementy, które może ożywią was i dodają energii.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”