Prezent na urodziny

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Karolcia89

Prezent na urodziny

Post autor: Karolcia89 » 27 paź 2014 09:18

Mam taki problem... mój mąż kończy w listopadzie 45 lat... i zastanawiam się jaki prezent mu sprawić. Możecie mi w tym pomóc ? Coś ostatnio mówił że jego komputer nadaje się już na śmietnik, więc pomyślałam sobie, ze może warto mu laptopa kupić, co o tym sądzicie ? Wydaje mi się że taki prezent może być odpowiedni ale może macie inne pomysły ? :) Czekam na waszą pomoc :)

malgorzatarys

Re: Prezent na urodziny

Post autor: malgorzatarys » 27 paź 2014 20:09

Pytanie czy trafisz w jego upodobania komputerowe:)

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 30 paź 2014 09:13

He,he mój też tyle kończy w grudniu. Ja natomiast zastanawiam się nad takim preparatem odchudzającym dla leniwych, bo w ostatnim czasie troszkę mu się przytyło :-(
Słyszałam od znajomych ,ze jest świetny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Spala tkankę tłuszczową i uwydatnia mięśnie.

nesnes

Post autor: nesnes » 31 paź 2014 17:56

O skutki uboczne martwię się najbardziej szukając takich specyfików.

Valia90

Post autor: Valia90 » 03 gru 2014 09:05

Ciekawe czy mąż w ogóle chce się odchudzać takimi preparatami :) można przecież kupić jakiś rowerek stacjonarny i wtedy to na pewno będzie zdrowsze dla niego.

Jaromir
Kontakt:

Post autor: Jaromir » 16 gru 2014 22:08

Są lepsze sposoby na odchudzanie niż preparaty. Zaproponuj mu siłownię, fitness z elementami sztuk walki, lub przekonaj jego i jego znajomych do cyklicznej gry w piłkę lub inny sport zespołowy. Moi koledzy tak schudli, zebrali większą grupę i raz/dwa razy w tygodniu grają. Przeszli też na diety, ponieważ mecz sparingowy zakończył się pogromem. Z techniką nie było problemu, opadli z sił po kilkudziesięciu minutach. Brzuchy utrudniały im bieganie.

thunder

Post autor: thunder » 19 gru 2014 12:38

Mąż jak mąż. Pewnie i tak się ucieszy niezależnie od tego co mu kupisz (no chyba, że będzie to setna para skarpetek). Ale powiedz mi, co ja mam kupić szefowi? Przeczytałam, że dobry będzie alkohol. Całe szczęście, że tekst wpadł mi w oko, bo okazuje się że wybór zwykłego trunku, to wcale nie taka prosta sprawa.

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 21 gru 2014 17:56

To Ty powinnaś wiedzieć najlepiej co Twój mężczyzna lubi najbardziej i co mu odpowiada :) Pytanie też ile możesz wydać na podarunek? Mój mąż bardzo dużo gotuje i działa w kuchni. Dodatkowo robi też soki z warzyw i owoców, więc złożyłam się z jego mamą na wyciskarkę do soków. Możesz iść w te stronę i kupić mu jakiś sprzęt. My wybraliśmy te jednoślimakowe, bo była 6in1. Bardzo dobrze wyciska sok z twardych warzyw takich jak marchew czy seler, owoców cytrusowych, jabłek i nawet liści - choć tego ostatniego jeszcze nie testował. Chyba, że w ogóle nie kręci to Twojego męża? U nas był to strzał w dziesiątkę :)

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 27 gru 2014 08:48

Może coś z linii kosmetyków do pielęgnacji ciała? Jest teraz tego bardzo duży wybór na naszym rynku. Ja zawsze szukam czegoś w internecie na spokojnie w domu, nie przepychając się w kolejkach, tam znajdziesz wiele fajnych propozycji na taki prezent.

gwiazdeczka

Post autor: gwiazdeczka » 08 sty 2015 00:35

Ja mysle ze takie prezenty z elektroniki są zazwyczaj trafione dla mężczyzn. Co jak co, ale wiekszosc z nich lubi takie gadzety :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”