Prezent na urodziny

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Awatar użytkownika
Ombre_Clothing
Kontakt:

Re: Prezent na urodziny

Post autor: Ombre_Clothing » 25 paź 2016 14:23

Najlepszy prezent czy to na urodziny, święta czy jakiekolwiek inne okazje to prezent PRAKTYCZNY, taki który nasz facet chętnie wykorzysta. Tak naprawdę w tej kwestii wybór mamy naprawdę duży. Wybierając prezent warto zadawać sobie pytania: Czy ucieszy się, czy wykorzysta, czy zostanie mu na długo. Dlatego też zawsze polecamy ubrania jako fajny prezent. Bo czy to klasyczna biała koszula (która ZAWSZE przyda się w męskiej szafie), nowa codzienna marynarka, dres do grania w piłkę... naprawdę można fanie pokombinować szukając takiego upominku.
Jakbyście zdecydowały się na taki upominek swoim facetom to polecamy wpaść do nas na rozeznanie, tworzymy sklep internetowy z modą męską i od kilku już lat doradzamy Paniom co fajnego wybierać. Nie krepujcie się, pytajcie :)
A znajdziecie nas tutaj --> j.mp/Ombre__PL

jasia1

Post autor: jasia1 » 23 cze 2017 11:48

Ja ostatnio kupiłam swojemu dziecku spinnera. Znalazłam w dobrych cenach. Teraz jest na to duża moda więc wydaje mi się, że może to być dobry pomysł na prezent i dla dziecka i dla dorosłego jako gadżet.

biedroska

Post autor: biedroska » 10 sie 2017 21:31

Zgadza się, najlepsze są praktyczne prezenty, albo takie które wybiorą sami obdarowani. Moj tata chciał odkurzacz do popiołu i taki zamówiłam mu w sklepie wasserman.eu Ucieszył się, bo dostał to co chciał i co było mu potrzebne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”