Idą święta

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Amelia

Re: Idą święta

Post autor: Amelia » 13 paź 2015 16:27

Jeszcze nie czuję klimatu świąt:)

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 17 lis 2015 16:02

Ja szukam prezentów dla dzieci. Już powoli pojawiają się oferty świąteczne. W końcu Mikołaj się zbliża. Szukam prezentu dla dziewczynki. Myślicie, że taki piesek spodoba się dziecku?

Marta38

Post autor: Marta38 » 18 lis 2015 00:14

Mnie zastanawia inna sprawa, a dokładniej jak wygląda u Was kwestia zakupu choinki? My od zawsze mamy naturalne choinki. Nic nie zastąpi tego zapachu i dotyku naturalnych igieł. W tym roku natrafiliśmy na ciekawą ofertę, gdzie nawet dzisiaj można zamówić choinkę z dostawą do domu przed samymi świętami. Myślę, że faktycznie dużą zaletą tego rozwiązania jest fakt, iż dostaje się świeżo ściętą choinkę, a nie taką leżącą w magazynie kilka tygodni. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Jak dla mnie to niesamowita oszczędność czasu i sił :)

Coldi

Post autor: Coldi » 20 lis 2015 21:07

Ja uwielbiam czas świąt, te wszystkie lampki, choinka ogólnie dekoracje dają mega klimat. Po za klimatem bardzo lubię sprawiać radość innym i kupować prezenty :)
W tym roku chciałabym każdemu do prezentu dokupić kawę bo uważam, że to bardzo fajny dodatek do prezentu i to bardzo aromatyczny dodatek.

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 02 kwie 2016 21:19

Marta38 pisze:Mnie zastanawia inna sprawa, a dokładniej jak wygląda u Was kwestia zakupu choinki? My od zawsze mamy naturalne choinki. Nic nie zastąpi tego zapachu i dotyku naturalnych igieł. Myślę, że faktycznie dużą zaletą tego rozwiązania jest fakt, iż dostaje się świeżo ściętą choinkę, a nie taką leżącą w magazynie kilka tygodni. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Jak dla mnie to niesamowita oszczędność czasu i sił :)
Zawze choinka jest o tyle fajna, że czuć ten "zapach" lasu. Minusy zaczynają się, gdy trzeba się jej pozbyć. W sieci bez problemu znajdzie sie jakiś producent choinek u którego można zakupić takie drzewko na święta.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 22 lis 2016 01:06

Faktycznie, zbliżają się święta, więc coraz bardziej widać te wszystkie dylematy i dysputy nad wyższością sztucznych choinek od prawdziwych i odwrotnie. Moim zdaniem oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy. Grunt to wybrać takie, które Wam odpowiada. Myślę, że fajnym rozwiązaniem bedzie skorzystanie z choinkapoddrzwi.pl, dzięki czemu dostaniecie takie drzewko, jakie chcecie i to z dostawą do domu w umówionym terminie. Mi się to bardzo podoba, bo nie lubię wszystkich uciążliwości związanych z przewożeniem drzewka z targu do domu.

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 25 lis 2016 09:25

W ogóle idea robienia sobie samemu prezentu bardzo mi się podoba.

Koraa

Post autor: Koraa » 30 lis 2016 20:22

To fakt święta tuż tuż i według mnie najwyższy czas aby pomyśleć o zakupie prezentów.
Ja już część mam resztę muszę dokupić. Nie miałam za bardzo pomysłu dlatego zaczęłam szukać po poradnikach.
Bardzo fajny w tym roku ma sklep RTV Euro AGD myślę, że warto tam zajrzeć :)

opiekunka

Post autor: opiekunka » 20 kwie 2017 16:51

Przeszły Święta i zostało kilka kilo więcej. Trzeba będzie je koniecznie zrzucić.
Biznes forum

bella91

Post autor: bella91 » 03 lis 2017 20:39

Też rozglądacie sie powoli za prezentami? Ja własnie myślę nad kartami podarunkowymi. Wydaje mi się, że się ucieszą. Nie mam za bardzo pomysłów na inne prezenty. Zawsze kupuję wszystko na ostatnią chwilę i się stresuję czy im się spodobają upominki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”