Prezenty świąteczne

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
bella91

Re: Prezenty świąteczne

Post autor: bella91 » 29 wrz 2017 11:15

Ja trafiłam dzisiaj na zegarki damskie fossil w sklepie E-Watches.pl i myślę o zamówieniu zegarka dla babci i mamy.
Ostatnio e że nie mają ładnych zegarków i pokazywały co im się podoba. Powoli staram się już ogarniać prezenty swiąteczne. Nie lubie tego robic na ostatnią chwilę.

chimera

Post autor: chimera » 17 paź 2017 09:49

Już o prezentach myślicie? Nie za wcześnie troszkę? :P Dopiero połowa października... Chociaż spodziewam się, że już lada dzień w marketach zagoszczą świąteczne ozdoby. Obstawiam, że stanie się to tuż po Wszystkich Świętych, to zwykle jest taki moment przełomowy :)

basia123

Post autor: basia123 » 13 lis 2017 09:02

U nas w tym roku na sportowo... chcemu rzadzic sobie "mala" silownie... mezowi juz kupilam worek treningowy http://www.shogun.pl/ :) Wiec prezenty robimy sobie typu przyjemne z pozytecznym :) Ja mam dostac od niego orbitrek :D

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 07 gru 2017 17:38

A ja robię wszystkim prezent inny niż zawsze. Zamówiłam od firmy elfi wyjątkowe w swoim rodzaju wideo, na którym to Mikołaj we własnej osobie zwraca się do mojego męża, czytając moje zalecenia ;D . Będzie zabawnie. Dzieciakom z kolei wzięłam listy, w których to podszywając się pod Świętego, sugeruję im jak powinny się zachowywać i co dostaną, jak będą grzeczne ;p . Te święta na pewno będą udane.

marta149

Post autor: marta149 » 07 gru 2017 23:43

Niestety nie każdy ma szansę otrzymać prezent świąteczny, dotyczy to szczególnie dzieci z rodzin niewydolnych wychowawczo. Warto pomyśleć o osobach potrzebujących, można pomóc wchodząc na stronę http://fundacjapociecha.pl/dawaniejestradoscia/ przekazują dowolną kwotę na rzecz Fundacji Pociecha, oni organizują akcję świąteczną. Zabrane pieniądze będą przekazane na zakup prezentów dla dzieci z ubogich rodzin.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”