Świąteczne prezenty dla naszych mężczyzn :)

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Ługin

Świąteczne prezenty dla naszych mężczyzn :)

Post autor: Ługin » 05 gru 2014 13:06

Szukam właśnie świątecznych prezentów dla męskiej części mojej rodzinki. Niestety brak czasu nie pozwala mi na chodzenie po galeriach handlowych, dlatego zamawiam przez Internet i właśnie znalazłam fajną stronkę z męską odzieżą esotiq.com. Mają bardzo dużo produktów i dużo przecenionych artykułów więc skorzystam z ich usług :) Jeżeli macie ten sam problem to może właśnie znalazłam rozwiązanie :)

bella91

Re: Świąteczne prezenty dla naszych mężczyzn :)

Post autor: bella91 » 11 gru 2014 16:21

Ja mam już upatrzony prezent dla mojego mężczyzny i niesamowicie sie z tego cieszę :) W tym roku dostanie ode mnie ekspres do kawy tej firmy Krups W przyszłym tygodniu jadę do Media Markt kupić jakiś model. Nie wiem jeszcze na co konkretnie się zdecyduję ale zastanawiam sie nad EA850B :) Myślę, ze mezuś będzie zadowolony bo uwielbia kawę i nie potrafi bez niej rozpocząć dnia.

just12345

Post autor: just12345 » 08 sty 2015 12:16

ja dla swojego ukochanego kupiłam tablet a także koszule na allinside.pl:) był baaaardzo zadowolony.a uśmiech na jego twarzy to uśmiech na mojej :D

ulalegowicz

Post autor: ulalegowicz » 13 sty 2015 03:14

Ja się bałam, że mąż się obrazi, ale w końcu się przemogłam, bo prezent był bardzo praktyczny dla mnie i dla męża. Kupiłam mu szwedzką poduszkę ortopedyczną Sissel z systemem zapobiegającym chrapaniu. Poduszka pozwala wygodnie zasnąć, a gdy mąż zaczyna chrapać, ona odbiera dźwięk chrapania i zaczyna delikatnie wibrować prowokując męża do zmiany pozycji. Super sprawa.

katenga

Post autor: katenga » 14 sty 2015 15:28

Chrapanie powinno się leczyć bo to od niedotlenienia mózgu, pomyślmy może nad prezentem, który wyeliminuje tą rzecz.

Awatar użytkownika
alde

Post autor: alde » 17 sty 2015 23:44

Ja na ostatnie święta kupiłam mężowi zegarek. Umówiłyśmy się razem z siostrą i obie mężom kupiłyśmy zegarki sportowe, bo Rafał i Łukasz postanowili zabrać się za siebie i zacząć czynnie uprawiać sport. Od jakiegoś czasu chodzą na siłownie, basen, a gdy zrobi się cieplej chcą też biegać na świeżym powietrzu ;). Podziwiam ich za samodyscyplinę i chyba sama też zacznę chodzić na siłownię

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 23 sty 2015 17:38

No tak zegarek to dobry pomysł, może nie koniecznie sportowe, bo nie każdy taki potrzebuje np w SWISS jest wiele zegarków, tak czy inaczej jak mamy kasę to całkiem dobry pomysł.

marek20
Kontakt:

Post autor: marek20 » 03 lut 2015 23:59

polecam dobre perfumy np dior home sport

wika

Post autor: wika » 17 mar 2015 20:34

Ja mojemu mężczyźnie na święta kupię kawę. Jest strasznym kawoszem i myślę, że będzie zadowolony z prezentu. Na ekspres mnie nie stać poza tym na Wielkanoc nie robimy sobie jakiś drogich prezentów, ma być upominek i tyle;)

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 24 mar 2015 19:17

wika pisze:Na ekspres mnie nie stać poza tym na Wielkanoc nie robimy sobie jakiś drogich prezentów, ma być upominek i tyle;)
My tak samo święta bez większych prezentów. Rano wielkanocne śniadanie, potem spacer i czas tylko dla siebie. Ja się decyduje tylko na drobny upominek, czyli koszulka z sieciówki i Ptasie Mleczko od Wedla, które z pewnością zjemy razem :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”