Świąteczne prezenty dla naszych mężczyzn :)

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Oliwa

Re: Świąteczne prezenty dla naszych mężczyzn :)

Post autor: Oliwa » 19 wrz 2016 10:17

Zapomnijcie o poduszkach na chrapanie czy tabletkach. Ja byłem ostatnio na zabiegu leczenia chrapania laserem. Efekt murowany! Noc spokojna :)

Karolina_

Post autor: Karolina_ » 31 paź 2016 14:26

Ja myślałam o jakimś elektronicznym gadżecie. Mąż jest informatykiem, więc coś takiego najbardziej mu się podoba. Może czytnik e-booków. Jak myślicie? Widziałam takie czytniki w RTV Euro AGD. Jaki konkretnie byście mogły polecić?

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 21 gru 2016 08:11

Ja w tym roku postawiłam na coś, o czym mój mężczyzna od dawna marzyl - zegarek sportowy - pulsometr. Niemaly wydatek, ale mam nadzieję, że będzie mu służył na lata :) Udalo mi się jeszcze skorzystać z promocji w Squashtime.pl , więc nie było tak źle ;)

Awatar użytkownika
Ombre_Clothing
Kontakt:

Post autor: Ombre_Clothing » 30 mar 2017 14:07

A myślałyście o czymś do ubrania? Np zestaw koszula + marynarka, albo nowy sportowy dres do biegania czy nawet leżenia na kanapie :letmethink: :) Z doświadczenia wiemy, że to fajny prezent, który facet przez lata będzie wykorzystywać :)
I się polecamy bez zbytniej kokieterii jeżeli zainteresuje Cie prezent w postaci ubrania.
Bo asortyment mamy ogromny, wszystko fajnej jakości i w rozsądnych(!) cenach. Warto wpaść do nas choćby na rozeznanie :wave:
W razie czego piszcie!

basia123

Post autor: basia123 » 13 lis 2017 08:37

Mój mąż jest zapalonym żeglarzem, więc w tym roku na święta postanowiłam sprezentować mu taki profesjonalny strój, tzn kurtkę i spodnie, żeby mi biedactwo nie marzło i nie przemokło :) Musiałam trochę poczytać na ten temat, bo nie bardzo się znam i w końcu zdecydowałam się na polecane ciuchy http://fladen.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”