Prezent dla fana motoryzacji :)

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
tee_coffee

Prezent dla fana motoryzacji :)

Post autor: tee_coffee » 24 lut 2015 14:41

Mój mąż jest fanem motoryzacji, a ja nie mam o samochodach zielonego pojęcia :) Chciałabym mu kupić jakiś prezent związany z tą tematyką, ale kompletnie nie mam pomysłu. Jest coś, co będę mogła sama wybrać żeby nie popełnić gafy, a żeby był zadowolony? :)

mikruska

Re: Prezent dla fana motoryzacji :)

Post autor: mikruska » 24 lut 2015 16:14

na pewno ma jakieś wymarzone auto albo jest fanem jakiejs marki samochodów :) moj maz dostal ode mnie w prezencie przejazd porshe i byl w niebo wziety :)

Awatar użytkownika
clair

Post autor: clair » 28 lut 2015 21:29

Ja swojemu mężczyźnie kupiłam ostatnio głośniki bluetooth i gdy tylko je zobaczył, to stwierdził, że wyglądają jak opony samochodowe :). Wcześniej tego nie dostrzegłam, jednak gdy tak powiedział, to sama też zauważyłam pewne podobieństwo :). Głośnik wygląda super - jest nowoczesny, ładny i taki... męski. Myślę, że taki gadżet mógłby się spodobać fanom motoryzacji, a poza tym to naprawdę dobry sprzęt muzyczny. Ja sama bałabym się kupić Arkowi coś konkretnie do samochodu, bo na pewno bym źle wybrała... Poza tym np. wycieraczki nie wydają mi się specjalnie romantycznym prezentem ;). Pozdrawiam!

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 10 mar 2015 19:46

Mój mąż zawsze marzył o samochodzie z oklejoną karoserią, tak żeby jej odcień był matowy. W związku z tym zdecydowałam się na zafundowanie mu oklejanie autka i muszę się wam przyznać, że prezentuje się teraz rewelacyjnie, a on jest takim prezentem zachwycony.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 11 mar 2015 10:10

Jeśli chodzi o sprzęt muzyczny, to myślę, że w sklepie sklep-muzyczny.com.pl znajdziemy szeroką ofertę instrumentów i akcesoriów muzycznych. Myślę, że warto dokonać wyboru wraz z mężem, który z pewnością lepiej będzie wiedział, jaki sprzęt muzyczny się mu przyda.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 30 mar 2015 00:06

Może książka? Seksturysta Adama Amblera tak pośrednio jest o motoryzacji, bo w końcu główny bohater podróżuje
i w pięknej Tajlandii uprawia całkiem dużo seksu.
Jeżeli taka książka mogłaby się spodobać to myślę, że warto ją wziąć pod uwagę

Sunsin

Post autor: Sunsin » 30 mar 2015 14:06

A nie prościej po prostu porozmawiać z obdarowywanym i zapytać się co by chciał dostać? Może to ułatwić u nas brat zażyczył sobie luterska samochodowe, a ze ich koszt przekraczał wartością prezent standardowy złozyliśmy się w piątkę i dostał taki prezent. Nawet nie szukałem przez allegro tylko w Car Glass zamówiliśmy i było bez większych problemów. Nam było łatwiej kupić On z prezentu był zadowolony, można powiedzieć idealna symbioza.

dudaa87

Post autor: dudaa87 » 26 maja 2015 14:44

Może właśnie taki zestaw głośnomówiący do samochodu żeby mandatów więcej nie dostał?

mariolakw

Post autor: mariolakw » 27 sie 2015 14:28

A może mebelki? Wiem, że brzmi niedorzecznie:D Mojemu chłopakowi (teraz już mężowi) koledzy kupili na kawalerski fotel inspirowany motoryzacją. Jak dla mnie super pomysł, ma teraz w swoim biurze.

mikula87

Post autor: mikula87 » 07 wrz 2015 14:54

Jakis odświeżacz do samochodu? Albo bilet na pralnie samochodów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”