Prezent dla fana motoryzacji :)

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
aga77

Re: Prezent dla fana motoryzacji :)

Post autor: aga77 » 03 wrz 2016 18:19

Moim zdaniem warto sobie zajrzeć tutaj umocujto.pl . Są tam bowiem dostępne różnego rodzaju uchwyty na telefon. Jeśli ktoś jeździe dużo autem, to jest to naprawdę rewelacyjne rozwiązanie, które na pewno się sprawdzi. Koniecznie sobie tam zajrzyjcie.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 11 lip 2017 18:32

Katerina21 pisze:
10 mar 2015 19:46
Mój mąż zawsze marzył o samochodzie z oklejoną karoserią, tak żeby jej odcień był matowy. W związku z tym zdecydowałam się na zafundowanie mu oklejanie autka i muszę się wam przyznać, że prezentuje się teraz rewelacyjnie, a on jest takim prezentem zachwycony.
Też ostatnio myślałam o oklejeniu auta, ale powiem szczerze, że nie przyszło mi do głowy, żeby zafundować to komuś w ramach prezentu ;)
Trochę się ostatnio interesowałam tematem i upatrzyłam sobie nawet firmę, której realizacje naprawdę robią na mnie wrażenie. Tutaj możecie zobaczyć przykładowe realizacje ArtGrafcars. Zgodzicie się ze mną, że są miłe dla oka?
Myślę, że mój luby byłby zadowolony z oklejenia auta w taki sposób, aby wyglądało jak pojazd kosmiczny ;) Jak myślicie, czy to dobry pomysł?

biedroska

Post autor: biedroska » 10 sie 2017 21:33

Prezentów dla fana motoryzacji może być od groma. Począwszy od fajnego radia samochodowego, głosnikach, czy wzmacniaczach, skończywszy na lewarkach i kamerkach samochodowych. Takie akcesoria znajdziesz na pewno w sklepie wasserman.eu jest tam tego bardzo dużo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”