Co jest z moim mężem?

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Marlenka21
Kontaktowanie:

Re: Co jest z moim mężem?

Postautor: Marlenka21 » 30 mar 2016 12:30

A ja zadam pytanie które pozornie jest niezwiązane z tematem, ale czy Twój mąż pije? W weekendy? Od czasu do czasu? Wbrew pozorom to ma kolosalne znaczenie.

Maliwa

Postautor: Maliwa » 31 mar 2016 17:54

Może wspólna terapia? Choć to pewnie nie wypali. Może sport na rozładowanie agresji?

Matylda3

Postautor: Matylda3 » 31 mar 2016 21:01

garsonka pisze:może idź sama do terapeuty i przedstaw mu jak wygląda sytuacja i poproś o radę. Powiedz, że mąż nie chce słyszeć o terapii ale Ty już masz serdecznie dość.

To jest jedna z możliwości. Albo odpuść mu... przeczekaj to, daj mu czas i przestrzeń może sam się opamięta, spróbuj też jakoś do niego dotrzeć, jeśli jesteście małżeństwem już jakis czas to na pewno wiesz jak do niego dotrzeć. Trzymam za Was kciuki !

inka28

Postautor: inka28 » 25 kwie 2016 13:08

jeżeli szczera rozmowa nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, to może powinniście pomyśleć o jakiejś terapii dla małżeństw, jeżeli chcecie ratować to małżeństwo, musisz porozmawiać z mężem na czym mu tak na prawdę zależy

dynamical

Postautor: dynamical » 29 kwie 2016 10:11

Mam podobnie, też nie wiem co się dzieje. Wyobraźcie sobie, że ostatnio miałam stłuczkę, nie z mojej winy, a mój mąż nawet nie zapytał czy wszystko ze mną w porządku tylko zaczął się wkurzać, że auto zniszczone. Już mu nawet podesłałam serwis blacharsko lakierniczy w Rudzie Śląskiej i mówię, że dobry, że naprawią, a my nic za to nie zapłacimy, a on chodził wkurzony przez tydzień! Przecież to nie jest normalne... Co ja mam zrobić? Może jemu już po prostu na mnie nie zależy :(

Klejsoon24
Kontaktowanie:

Postautor: Klejsoon24 » 02 maja 2016 12:28

Bywa i tak. Ludzie są dzisiaj bardzo nerwowi i narzekają na wszystko, bo nie zaznali tak naprawdę ciężkich chwil w życiu. Nie doceniamy tego co mamy.

pepitka

Postautor: pepitka » 13 cze 2016 12:41

A wzięłaś pod uwagę, czy wychodzi częściej z domu niz zwykle? Może tu nie chodzi o nerwy a uczucie, którego zaczyna brakować? Były mąż mojej koleżanki też zaczął być nerwowy, nie zajmowac się nią i wręcz odrzucać ją po czym dowiedziała się, że jest inna kobieta... Na szczęście teraz już są po rozwodzie i wszystko poszło po myśli koleżanki. Najważniejsze, że teraz są w stanie normalnie rozmawiać- po prostu nie byli stworzeni dla siebie.

Silje

Postautor: Silje » 14 cze 2016 13:20

A mówią, że mężczyźni nie przechodzą menopauzy ;) Mój też się czasem nerwowo zachowuje, ale to raczej ma związek z pracą, wie, że nie powinien się nadto przejmować, bo jak się za bardzo zestresuje to łuszczyca, którą ma atakuje go z podwójną siłą. Aczkolwiek jeszcze zaznaczę, że potrafi w tym swoim stresie w pracy mieć dwie twarze. Dla mnie milutka i kochaniutka, a dla swoich zleceniodawców potrafi być tak wredny, że aż sama się dziwię, że to ta sama osoba. Straszne, co stres potrafi robić z człowiekiem :/

Waleriana

Postautor: Waleriana » 14 cze 2016 13:26

Daj sobie spokój, chłop ma rację, ty masz święty spokój. Prościcha, mój wymiękł po tygodniu. Powodzenia i popraw fundamenty domu, żeby się nie rozwalił w posadach. Zatrudnij najlepiej murarza, zawsze chodliwy.... :thumbup:

Awatar użytkownika
zorbi

Postautor: zorbi » 14 cze 2016 15:21

Problem zawsze tkwi głębiej. Jeśli zdobędziesz jego zaufanie, to będzie w stanie Ci powiedzieć co tkwi w nim w środku, albo po prostu kiedyś sam się z Toba o tym podzieli.

Wróć do „Ach ci mężczyźni”